Silence Becomes You Film Konusu

Grace ve Violet, birbirlerine kan bağından fazlasıyla bağlı iki kızkardeştir. Toplumdan ve gerçeklikten ayrılmış büyük bir konakta münzevi hayatı yaşamaktadırlar. İki kardeş babaları tarafından simyacılık öğretisi öğretilmiş ve rijit kurallarla yetiştirilirken hayat çizgileri bu şekilde gelişmiştir. Ancak kızlarda ve bulundukları evde de bir gariplik vardır. Violet barda tanıştığı Luke’u eve alır. Ancak başta planladıkları başka bir şeydir.
Tabi işler gerektiği gibi işlemez. Violet, Luke’a aşık olur. Yıllardır beraber olan kardeşler bu aşk yüzünden birbirlerine düşerler. Grace, Luke’un Violet’e aşkının geçici olduğunu ispatlamak için Luke’u ayartır ve onunla beraber olur. Ancak bu iki kardeşin arasını daha da açar.

Devamını Oku

Silence Becomes You Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Guy Collins , David Rose , Michael Ryan , Nigel Wooll , Robert Bevan , Keith Hayley , Howard Weiss , Brian Freeston , Tõnis Haavel , Angela Jackson , John O'quigley , Charlie Savill Favori: 35 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 27 kullanıcı Silence Becomes You filmini izledi Filmi Ekleyen: italianjob

Foto Galeri

Tümünü Gör