Ayla: Tek Beden İki Hayat

7,2 51 oy

Ayla: Tek Beden İki Hayat Film Konusu

Ayla, ailesinin savunduğu değerleri reddederek Münih’te ailesinden tamamen kopuk ikili bir hayat sürmektedir. Gündüzleri çocuk yuvasında çalışıp, geceleri de bir gece kulübünde vestiyerlik yapar. Zaman içinde tanıştığı ince ruhlu bir fotoğrafçı olan Ayhan’a aşık olur. Ayla bu sırada kendisinden acilen yardım isteyen bir yuva öğrencisinin annesini evine alır. Eşinden ayrılmasına kesinlikle karşı olan tutucu ailesinden saklanmak zorunda kalan Hatice Ayla’ya sığınmıştır. Ayla bir tesadüf sonucu, sevdiği Ayhan’ın, Hatice’nin çok korktuğu ağabeyi olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığına uğrayarak Ayhan’a olan güvenini kaybeder.
 
Yönetmen Su Turhan, çektiği ilk sinema filminde, Türk köklerinden gelen değerlerin korunması ve batılı değerlerin özgürlüğü arasında kendisi için geçiş yolları arayan genç bir kadının hayat hikayesini didaktik olmayan, anlayışlı bir tarzda ele alıyor.

Devamını Oku

Ayla: Tek Beden İki Hayat Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Sven Burgemeister , Andreas Schneppe , Andreas Bareiss , Gloria Burkert Favori: 8 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 1 kullanıcı Ayla: Tek Beden İki Hayat filmini izledi Filmi Ekleyen: dirty54