Sinemalar.com

Vay Arkadaş - Manik, Tik, Dildo

Vay Arkadaş - Manik, Tik, Dildo
6 Temmuz 2010

Yönetmenliğini Gümüş, Genco, Cümbür Cemaat Aile gibi beğenilen yapımlarla tanınan ödüllü yönetmen Kemal Uzun’un üstlendiği; Geniş Aile, SICAK, Haneler, Gümüş, O… Çocukları, Kampüsistan gibi başarılı yapımlara imza atan Mahmut Kayımtu, Ahmet Kayımtu ve Ziyad Candan tarafından kurulan Barakuda Film Production yapımı “Vay Arkadaş - Manik, Tik, Dildo” yeni sezonda macera ve kahkaha tufanı yaratacak! Birbirinden ünlü ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak!

 

Barakuda Film Production’ın sezona damgasını vuracak yeni filmi “Vay Arkadaş - Manik, Tik, Dildo”da; izleyicilerin yakından tanıdığı sevilen oyuncular Demet Evgar, Mete Horozoğlu (Dildo), Fırat Tanış (Tik), Ali Atay (Manik), Rasim Öztekin, Fırat Doğruloğlu, Bihter Dinçel, Pamela Spence, Mustafa Üstündağ, Bülent Çolak, Onur Özcan, Barış Başar rol alıyor. Filmin müziklerini ise Multitap hazırlıyor.

 

Aksiyon - komedi filmi “Vay Arkadaş - Manik, Tik, Dildo”nun; İstanbul’un kenar mahallerinden birinde yaşayan üç arkadaş Manik, Tik ve Dildo’nun, mahallenin dışına pek taşmayan sıradan ama kendi içlerinde hareketli bir şekilde devam eden heyecan, macera ve kahkaha dolu hayatlarını anlatan hikâyesi, yeni sezonda sinemaseverlerle buluşacak.

Tüm yorumlar (10)

Avatar
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 11:41

Demet evgarı severim iyi bir oyuncu. Ama filme yapılan yorumları okuduktan sonra pek beğenilmemiş olduğunu gördum. Yinede izliycem demet için.

Cevap Yaz
0
0
DNA-RNA (Jön) | 8 Temmuz 2010, 11:08

Sabırsızlıkla bekleyeceğim bir film olacak.Hem yapım ekibi olarak,hem oyuncu kadrosu olarak çok iyi bir film olacağının sinyallerini veriyor..

Cevap Yaz
0
0
cennet-deniz (Dublör) | 7 Temmuz 2010, 14:35

Multitap!!!! fırat tanış!!!züpper olacak ulan!! demet evgar zaten ayrı bi oyuncu türk sineması için,artık böyle filmlerle sinemamız daha fazla değer kazanacak.zaten recep ivedk gibi bi filmle rezil ettik,bari düzeltelim.başarılı olacağından eminim. fırat tanış :) adamım

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 7 Temmuz 2010, 13:39

Demet Evgar icin kesinlikle izlenebilecek bir film :)

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 7 Temmuz 2010, 04:26

yapımcılara bakarsak sağlam duruyor. Sağlam olmasa bile demet evgar için yine izlerim :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz