Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Marilyn, Angelina İle Yeniden Hayat Buluyor

Marilyn, Angelina İle Yeniden Hayat Buluyor
17 Ağustos 2010

 

Ünlü yazar Andre O’Hagan’ın romanı The Life and Opinions of Maf the Dog and of his Friend Marilyn Monroe kitabının sinemalara uyalanacak olan filminde başrol karakterini yani Marilyn Monroe’u Angelina Jolie’nin canlandıracağı açıklandı. Ünlü oyuncuya Frank Sinartra rolünü üstlenecek Georger Clooney eşlik edecek.

 

Kitapta Frank Sinatra’nın 1960 yılında hediye ettiği Malta teriyeri cinsi köpeği Maf’ın gözünden Monroe’nun hayatının son iki yılı anlatılıyor. Kitaptaki tasvirlere göre köpek Maf, adını mafyanın kısaltmasından alıyor ve Başkan John F. Kennedy’nin de dahil olduğu, çağın birçok ünlü simasını karşılıyor. Köpek, aynı zamanda oyunculuk derslerinde, restoran ve süpermarket alışverişlerinde, oyun yazarı eşi Arthur Miller’dan boşanmak için gittiği Meksika’da Monroe’ya eşlik ediyor.

 

Tüm yorumlar (48)

Avatar
MotherMonster (Dublör) | 5 Eylül 2011, 11:14

Aklımda Angelina Jolie'nin sarışın halini falan canlandırdım.Güzel olur belki.Ama hala şaşkınım.Scarlett Johanson falanda uyardı.Ama Marlyn Monroe'ye yüz hatları açısından biraz benzettim.Bekleyip göreceğiz.Merak ettim.

Cevap Yaz
0
1
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 15:58

Angelina ya yakışır :)                                                                                                                    

Cevap Yaz
0
0
xlzx (Profesyonel) | 22 Şubat 2011, 16:18

yorumlara katılıyorum çok beğendiğim bir oyuncu olmasına rağmen o role uygun değil gibi, bende scarlett johansson diyorum

Cevap Yaz
0
0
sima001 (Dublör) | 14 Ocak 2011, 16:14

MARİLYN'İNDE SEVERİM , ANGELİNA'YIDA .FAKAT ANGELİNAYI MARİLYN'E NASIL BENZETECEKLERİNİ ANLAMADIM.

Cevap Yaz
0
1
kamelyaa (Star) | 25 Aralık 2010, 09:34

Angeline Jolie severim ama Marilyn Monroe seçimi için yanlış olmuş bence Marilyn Monroe'a daha çok benzeyen biri örneğin scarlett johansson gibi biri oynamalı...

Cevap Yaz
0
0
MotherMonster (Dublör) | 5 Eylül 2011, 11:12

Kesinlikle aynı fikirdeyim haberi görür görmez.Aklıma Scarlett Johanson geldi.Daha çok yakışırdı.Angelina Jolie'yi aklımda Marlyn Monroe gibi canlandıramadım.

0
0
Görüşleriniz