Sinemalar.com

Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu

Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu
31 Ağustos 2010

Televizyon dünyasının en büyük ödüllerinden birisi olan Emmy Ödülleri’ne yine damgasını Mad Men vurdu. İki yıldır drama dalında en iyi dizi ödülüne sahip olan Mad Men, bu senede ödülle evine döndü.

 

Ödül töreninde en iyi erkek oyuncu ödülü Breaking Bad’teki rolüyle Bryan Cranston alırkeni The Closer’daki rolüyle Kyra Sedgwick en iyi kadın oyuncu ödülüne laik görüldü. Gecenin Bob Hope Humanitarian ödülü, usta oyuncu George Clooney’e verildi.

 

Ödül töreninde bulunan Türk seyirciler, ödül töreni için özel olarak hazırlattıkları altın yaldızlı kristal nazar boncuklarını, Lost dizisinin ünlü oyuncıları Matthew Fox, Micheal Emerson, Terry O\'Quinn, Jorge Garcia ve Jin-Soo Kwon’a armağan ettiler.

Tüm yorumlar (46)

Avatar
Cinemayorumlari (Efsane) | 14 Eylül 2010, 20:05

Mad men i izliyorum gerçekten hak eden bir dizi heralde Spartacus ta gelecek yıl alacak :) oda yerini alıyor yavaş yavaş

Cevap Yaz
0
0
ilhanseen (Dublör) | 5 Eylül 2010, 15:31

How I Met Your Mother ile ilgili hiç ödül yok öyle mi ? Çok yazık.Okadar iyi olmasına rağmen eminim komedi dalında olduğu için dikkat bile edilmiyor..

Cevap Yaz
0
0
scarlettj (Efsane) | 3 Eylül 2010, 20:25

Mad Man bir ekol oldu artık..ödüllere doymayan dizi böylece yeni sezonu da garantiye almış oldu.bunun yanısıra Kyra Sedgwick in de ödül almasına çok sevindim

Cevap Yaz
0
0
LoveLy (Dublör) | 3 Eylül 2010, 18:28

Mad men güzel bir dizi, fakat 3 sene üst üste en iyi dizi ödülünü almayı hak edecek kadar değil, ayrıca en iyi dizi ödülünün, son sezonu olması nedeniyle Lost'a verilmesini istiyordum ama olmadı. En iyi erkek oyuncu ödülünü ise Dr.House'dan Hugh Laurie ya da Dexter'dan Michael C.Hall'ın almasını istedim o da olmadı. Beni bu sene en çok The Closer 'dan Kyra Sedgwick 'in ve The Big Bang Theory 'den Jim Parsons 'un ödül alması mutlu etti...

Cevap Yaz
0
0
JenGarner (Star) | 3 Eylül 2010, 07:42

Mad Meni merak ediyorum nasil bir dizi...her sene odul ala ala...diger dizilere bakiyorumda bence onlarda cok guzel. bilmedigim icin pek yorum yapamiyorum ama insallah digerlerini hakki yenmiyordur.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz