Sinemalar.com

Superman'i Zack Snyder Yönetecek!

Superman'i Zack Snyder Yönetecek!
5 Ekim 2010

Superman filminin ünlü yapımcısı Christopher Nolan, yeni devam filmi için yönetmenini buldu. Watchmen, 300 ve vizyona yeni giren Legends of the Guardians filmlerinin ünlü yönetmeni Zack Snyder’le anlaşmaya vardığını açıkladı.  2012 yılında vizyona girmesi beklenen Superman: Man of Steel filminin senaryosunu David S. Goyer yazıyor. Filmin oyuncu kadrosuyla ilgili olarak herhangi bir açıklama daha yapılmadı.

Tüm yorumlar (19)

Avatar
SaykoImam (Figuran) | 8 Ekim 2010, 02:44

C.Nolan ve Z.Snyder muhtesem bana göre.Zack harika bir film cıkartıcaktır.D.S. Goyer senaryoda zaten.Oh oh masallah :D Bence düzgün bir iş yaparlarsa ( bu 3 kısınınde kotu iş yaptıgını cok az gordum :)) Superman'i bir efsane yaparlar (gelmiş geçmiş en iyi Superman film'i misali9 :) .Hadi hayırlısı.Bakalım cast de kımler olucak.

Cevap Yaz
0
0
scarlettj (Efsane) | 6 Ekim 2010, 23:17

Süperman filmleri her zaman iş yapar.Özellikle Christopher Nolan projede kilit adam olusa kuşkusuz başarılı olur.Hugh Jackman yada Christian Ble oyuncu olarak karşımıza çıkarsa hiç şaşırmayın..

Cevap Yaz
0
0
jackville (Star) | 4 Kasım 2010, 20:31

hugh jackman süper olabilir. herkes smalville'deki çocuğu diyor ama o da çocuksu ya.. süperman'i sevmiyorum o yüzden bu haberleri dikkatli okumamıştım ve izlemem demiştim nolan'ın projesi ve zack snyder'da yönetmen.. belki nolan süperman'in karizmasını düzeltebilir. ama yine söylüyorum bu filmi izliyecek olsam bile sinemada izlemem herhalde..

0
0
Cinemayorumlari (Efsane) | 6 Ekim 2010, 19:35

Güzel bir yönetmenle kaliteli bir yapımcıyla son teknoloji kullanılırsa ortaya heralde muhteşem bir film çıkacak merakla bekliyoruz artık çekimleri start desinler

Cevap Yaz
0
0
Bloodin (Figuran) | 6 Ekim 2010, 02:28

Acaba 3D mi yaparlar. Legend of the Guardians 'da Zack Snyder'ın 3D yeteneğine hayran kaldım.

Cevap Yaz
0
0
Melomania (Profesyonel) | 6 Ekim 2010, 00:13

Gayet yerinde bir tercih olmuş. Zack Snyder da iyice çizgiroman uyarlamacısı oldu, başarılı da. Güzel bir yorum getireceğine inanıyorum.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz