Sinemalar.com

Başımıza Gelenler!

Başımıza Gelenler!
8 Kasım 2010

Başımıza Gelenler adlı romantik komedide, Holly Berenson (Katherine Heigl) yükselmekte olan bir restoran işletmecisi, Eric Messer ise (Josh Duhamel) gelecek vaat eden bir tv spor programı yönetmenidir. Felaketle sonuçlanan bir körlemesine randevudan sonra, tek ortak yanlarının birbirlerinden hoşlanmamaları ve vaftiz kızları Sophie\'ye karşı duydukları sevgi olduğunu anlarlar. Ancak aniden Sophie\'nin dünya üzerinde sahip olduğu tek şey haline gelen Holly ve Messer, anlaşmazlıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Kariyer hırslarını ve çakışan sosyal programlarını dengelemeye çalışırken, aynı çatı altında yaşarken ortak bir zemin bulmaya çalışmaları gerekmektedir.

Başımıza Gelenler

 

Başımıza Gelenler ilk senaryolarını yazan Ian Deitchman ve Kristin Rusk Robinson\'ın senaryosundan Greg Berlanti tarafından yönetildi. Filmin başrollerinde Katherine Heigl, Josh Duhamel, Josh Lucas, Christina Hendricks ve Hayes MacArthur yer alıyor.

 

Filmin yapımcılığını Barry Josephson, Paul Brooks üstlenirken Denise Di Novi, Scott Niemeyer, Norm Waitt, Katherine Heigl, Nancy Heigl ve Bruce Berman yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.

 

Kamera arkası ekibinde yer alan isimler, görüntü yönetmeni Andrew Dunn, prodüksiyon tasarımcısı Maher Ahmad, editör Jim Page, kıyafet tasarımcısı Debra McGuire ve besteci Blake Neely.

 

Warner Bros. Pictures Village Roadshow Pictures ortaklığıyla bir Gold Circle Films/Josephson Entertainment yapımı olan Başımıza Gelenler 17 Aralık\'ta sinemalarda.

Tüm yorumlar (29)

Avatar
blagoser (Figuran) | 11 Eylül 2011, 19:01

çok beğendim bu filmi.. güzel bi romantik komedi...katherine heigl çok tatlı hosh da öyle tabii...

Cevap Yaz
0
0
shbe (Dublör) | 17 Haziran 2011, 20:29

Çok güzel bir film. Zaten başrolde Josh Duhamel ve Katherine Heigl var . Kesinlikle izlemeynler izlemeli.

Cevap Yaz
0
0
hivi (Amatör) | 11 Şubat 2011, 20:56

çok komik güzel bir film.ayrıca katherina heigl bu tür filmlere çok yakışıyor.

Cevap Yaz
0
0
sinemasa (Dublör) | 21 Kasım 2010, 19:43

sophie de maşşallah dünya tatlısı bir bebek...güzel romantik bir komedi olduğu ortada bakalım aralık olsunda izleyelim...

Cevap Yaz
0
0
patrick288917 (Amatör) | 20 Kasım 2010, 15:19

Katherine Heigl 'i zaten çok seviyorum romantik komedi filmlerinde de başarılı buluyorun kesinlikle izlicem bu filmi

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz