Başımıza Gelenler!

08.11.2010 14:46
Başımıza Gelenler!

Başımıza Gelenler adlı romantik komedide, Holly Berenson (Katherine Heigl) yükselmekte olan bir restoran işletmecisi, Eric Messer ise (Josh Duhamel) gelecek vaat eden bir tv spor programı yönetmenidir. Felaketle sonuçlanan bir körlemesine randevudan sonra, tek ortak yanlarının birbirlerinden hoşlanmamaları ve vaftiz kızları Sophie\'ye karşı duydukları sevgi olduğunu anlarlar. Ancak aniden Sophie\'nin dünya üzerinde sahip olduğu tek şey haline gelen Holly ve Messer, anlaşmazlıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Kariyer hırslarını ve çakışan sosyal programlarını dengelemeye çalışırken, aynı çatı altında yaşarken ortak bir zemin bulmaya çalışmaları gerekmektedir.

Başımıza Gelenler

 

Başımıza Gelenler ilk senaryolarını yazan Ian Deitchman ve Kristin Rusk Robinson\'ın senaryosundan Greg Berlanti tarafından yönetildi. Filmin başrollerinde Katherine Heigl, Josh Duhamel, Josh Lucas, Christina Hendricks ve Hayes MacArthur yer alıyor.

 

Filmin yapımcılığını Barry Josephson, Paul Brooks üstlenirken Denise Di Novi, Scott Niemeyer, Norm Waitt, Katherine Heigl, Nancy Heigl ve Bruce Berman yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.

 

Kamera arkası ekibinde yer alan isimler, görüntü yönetmeni Andrew Dunn, prodüksiyon tasarımcısı Maher Ahmad, editör Jim Page, kıyafet tasarımcısı Debra McGuire ve besteci Blake Neely.

 

Warner Bros. Pictures Village Roadshow Pictures ortaklığıyla bir Gold Circle Films/Josephson Entertainment yapımı olan Başımıza Gelenler 17 Aralık\'ta sinemalarda.