Sinemalar.com

Bir Avuç Deniz

Bir Avuç Deniz
25 Ocak 2011

Televizyon dizilerinde, sinemada ve tiyatroda birbirinden farklı karakterleri başarıyla canlandıran Tuğrul Tülek, yönetmenliğini Leyla Yılmaz’ın yaptığı, ‘Bir Avuç Deniz’ filminde, komik, eğlenmeyi seven ama iş dünyasının kurallarını da çok iyi bilen bir işadamını oynuyor. Rodos, Göcek ve İstanbul’da gerçekleşen filmin çekimlerinin keyifli geçtiğini belirten Tülek, oyuncuların genç ve kafa yapılarının birbirlerine çok yakın olmasının hem sette hem de setin dışında birlikte vakit geçirmekten hoşlanan bir ekibin oluşmasını sağladığını sözlerine ekliyor.

 

Tuğrul Tülek, Engin Altan Düzyatan ile Dot Tiyatrosu’nda Kürklü Merkür’ün provalarında tanıştıklarını, o zamandan beri dostluklarının sürdüğünü belirtirken sözlerine şöyle devam ediyor: “Filmde de çok yakın iki arkadaşı oynadığımız için bunu yansıtmakta hiçbir güçlük yaşamadık. Günlük hayatımızda da sık sık bir araya geldiğimiz için rollerimize adapte olmamız gayet kolay oldu.”

 

Tuğrul Tülek, bu filmle ilgili olarak, bir kaptandan tekne kullanmak ve tekne içindeki düzeneği kontrol etmek için bir gün boyunca ders aldığını, bunun da kendisi için yeni bir tecrübe olduğunu belirtiyor.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
bsrhm (Artist) | 25 Ocak 2011, 16:18

Vayy Ayda Aksel var. Çok sevindim. Ve tabi ki Engin Altan, Tuğrul Tülek, çok iyi gerçekten fakat Berrak Tüzünataç yerine keşke bir başkası olsaydı ...

Cevap Yaz
0
0
sodiumcloride (Figuran) | 25 Ocak 2011, 14:37

Engin Altan Düzyatan'ın oyunculuğunu başarılı buluyorum. Fakat Berrak Tüzünataç'ın oyunculuğuna yorumum yok çünkü hiç bir dizisini ve filmini izlemedim. Fakat iki oyuncuda birbirine çok yakışıyor. Eğer bir aşk yaşanacaksa filmde ki öyle gözüküyor birbirlerini tamamlayacaklarına inanıyorum. Ayrıca filmin çekiminin gerçekleştiği yerler çok güzel. Filmin arka planınının da iyi olacağına inanıyorum. Yan karakterlerde ön plana çıkacak olursa neden iyi bir film olmasın? Bekliyoruz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz