Sinemalar.com

Ahududu Ödülleri Açıklandı

Ahududu Ödülleri Açıklandı
27 Şubat 2011

Hollywood’un \"en iyileri\" seçtiği Oscar ödüllerinden bir gün önce açıklanan ve yılın en kötülerinin ödüllendirildiği \"Ahududu Ödülleri\"nde (Razzie Award) en kötü film ödülü The Last Airbender/Son Hava Bükücü’ye verildi.

 

En kötü erkek oyuncu dalında Ashton Kutcher “Valentine\'s Day” ve “Killer” filmlerindeki rolleriyle  seçilirken, en kötü kadın oyuncu ödülünü \"Sex and the City 2\" filminin aktrisleri Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis ve Cynthia Nixon aldı.

 

Jessica Alba \"Valentine\'s Day\" filmindeki rolüyle en kötü yardımcı kadın oyuncu seçilirken, Jackson Rathbone \"The Last Airbender\" ve \"The Twilight Saga: Eclipse\" filmlerindeki performansıyla en kötü yardımcı erkek oyuncu ödülünün sahibi oldu.

 

M. Night Shyamalan\'ın \"The Last Airbender\"ı yılın en kötü filmi ödülünün yanı sıra en kötü senaryo ve en kötü yönetmen ödüllerini de aldı.

Tüm yorumlar (36)

Avatar
gscim07 (Dublör) | 1 Eylül 2011, 21:54

Arkadaşlar bizim ülkemizde o kadar kötü filmler çekiliyor ki the last airbender türk yapımı olsaydı türk filmlerini en başlarında yer alırdı. Bu Ahududu ödüllerini anlamakta güçlük çekiyorum. Sadece Hollywood filmlerine bakarak karar veriyorar. Bence dünyanın her tarafındaki filmleri izleyipte öyle karar vermeleri lazım bu tip ödüllere.

Cevap Yaz
0
0
fmibbtdi (Dublör) | 10 Ekim 2011, 14:25

Bence hepsi ezik...sütü seven kamyoncu bile bin basar =)

0
0
extersss (Artist) | 21 Temmuz 2011, 08:18

jessica alba ve paris hilton sonuna kadar hakketmiş :)

Cevap Yaz
0
0
gogola (Artist) | 8 Mart 2011, 01:46

Alırken sevinilmeyecek ödül :) Alanları kutlamakta yok :)

Cevap Yaz
0
0
-NeRia- (Dublör) | 3 Mart 2011, 21:01

M. Night Shyamalan'ı başarısızlığından dolayı kutluyor bu ödülün ona bir işaret olmasını diliyor,ve film sinema işlerinden en kısa zamanda elini etegini çekmesini umut ediyoruz =) Güle güle saçmalayan öptüm by....

Cevap Yaz
0
0
blackmamba62 (Amatör) | 3 Mart 2011, 13:43

ödül dağılımının adetlı oldugunu dusunuyorum özellıkle Ashton KUTCHER sergıledıgı performansıyla yılın en kotusu olmayı hak etmıstıı.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz