Sinemalar.com

Saklı Hayatlar Sınırları Aştı.

Saklı Hayatlar Sınırları Aştı.
6 Mayıs 2011

Almanya
“Saklı Hayatlar” 6 Mayıs’da Berlin Krali (saat 20.00) sinemasında, 7 Mayısta Köln Cinedon (17.00) sinemasında gala yapıyor. 12 Mayıs’ta da ekteki listedeki tüm sinemalarda vizyona giriyor.

Film ekibi büyük br titizlikle tüm yurtdışı galalarına katılıyor. (Yönetmen; Ahmet Haluk Ünal, Yapımcı; Serpil Güler, Filmin oyuncuları; Ahmet Mümtaz Taylan, Laçin Ceylan, Zerrin Sümer)Filmin Almanya dağıtımını AF Media Ali Fidan üstleniyor.
Filmin dağıtım ve tanıtımına Avrupa\'da Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonu Almanya\'da Almanya Alevi Birlikleri federasyonu destek verecek. Konfederasyon başkanı Turgut Öker filmi Aleviler ve sünniler başta olmak üzere herkesin izlemesi gerektiğini söylüyor.

 

Ayrımcılığın, Müslümanlara karşı önyargıların yükseldiği bu dönemde Avrupa\'da filmin izlenmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorlar. Almanya Alevi federasyonu yöneticileri filmi yalnız Müslümanların değil bütün dinlerden insanların izlemesi gerektiğini dile getiriyorlar. Bu amaçla film Almanca altyazılı olarak yayınlanacak.
Filmin yönetmeni Ahmet Haluk Ünal ayrıca bir senaryo atölyesi düzenlemeyi de planlıyor.

 

 

Avustralya
Saklı Hayatlar 5 Mayıs’da Avustralya\'da da vizyona giriyor. Sydney ve Melbourne de vizyona girecek olan filmin Avustralya dağıtımını ise Hüseyin Etiz üstleniyor. Avustralya\'da da film İngilizce alt yazılı olarak yayınlanacak.

Tüm yorumlar (10)

Avatar
derya_n_gul_7 (Amatör) | 20 Eylül 2013, 14:16

ya lütfen bu filmi nerde izleyebilirim bilgisi olan paylasin?

Cevap Yaz
0
0
denizcik1995 (Artist) | 21 Şubat 2012, 23:28

konusu itibariyle çok beğendiğim filmlerden biri herkese izlemesini tavsiye ederim.avrupada da bu kadar yerde vizyona girmiş olması bence çok gurur verici.

Cevap Yaz
0
0
ezgi-taylor (Profesyonel) | 8 Mayıs 2011, 21:10

Ben yurtdışında gösterime girmesine çok sevindim. Zaten çok güzel bir film...

Cevap Yaz
0
0
seyhanarman (Profesyonel) | 8 Mayıs 2011, 16:49

Eee bu durumda film Türkiye'de ne aman gösterime girecek ?

Cevap Yaz
0
0
sercankesennn (Amatör) | 8 Mayıs 2011, 16:59

turkıyede gosterıme gırelı cok oldu bende bu flımı kacıranlardanımmm keske ızleme ımkanımız olabılseydı neyse artık dvd sını alıp ızlemekle yetınıcezzz...

0
0
crituques (Efsane) | 8 Mayıs 2011, 02:21

Çok iyi bir film, özellikle Almanya'da da gösterilecek olması anlamlı olmuş.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz