Sinemalar.com

Behzat Ç. : Seni Kalbime Gömdüm

Behzat Ç. : Seni Kalbime Gömdüm
3 Ağustos 2011

Ekranların fenomen haline gelen dizisi “Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle sinema salonlarında buluşmaya hazırlanıyor. ‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ yazar Emrah Serbes’in Bir Ankara Polisiyesi “Son Hafriyat”tan uyarlandı. Senaryoda yine Emrah Serbes imzası var. Filminin yönetmeni Serdar Akar... Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu) ve filmin ana karakterleri olan Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba’ya (Berkan Şal) filmde Tardu Flordun kurbanlarını kazdığı çukurlara gömüp polislerden geçmişin intikamını alan ‘Red Kit’, Cansu Dere olay yeri inceleme amiri ve Hakan Boyav kendini Kolsuz Ahmet sanan Süleyman rolünde eşlik ediyor.

 

 Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip “Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm” sinema filminde ayrıca Ege Aydan, Canan Ergüder, Hazal Kaya, Ayda Aksel, Rıza Kocaoğlu, Tolga Tekin, Nihat İleri gibi usta oyuncularla farklı bir Behzat Ç. hikayesi sunuyor. Adam Film Tarkan Karlıdağ ve Nadoworks Media tarafından yapımı gerçekleştirilen ‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ 28 Ekim’de sinemalarda.

Tüm yorumlar (66)

Avatar
alpjasper (Figuran) | 31 Ağustos 2011, 13:08

Bu filmin haberini ilk okuduğumda gerçekten çok sevinmiştim. Gerçekten çok kaliteli bir dizi Behzat Ç. Sinemada iyi bir gişe getirisi bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
mediha94 (Artist) | 29 Ağustos 2011, 07:41

Hazal Kaya'nın  nasıl oynayacağını çok merak ediyorum. Dizide ölmüştü. Artık ölmemiş olarak mı gösterirler ya da hayal unsuruolarak mı hep oynar acaba?

Cevap Yaz
0
0
alpjasper (Figuran) | 31 Ağustos 2011, 13:03

Film, dizide anlatılan zamandan daha öncesini anlatıyor.
Yani henüz Behzat başkomiserin kızı ölmemiş (hatta belki daha eşinden boşanmamış), ekibe Selim ve Cevdet katılmamış, Ercüment Çözer ve Şule henüz onun hayatına girmemiş durumda

0
0
ahen-dil (Figuran) | 28 Ağustos 2011, 07:58

Türkiye'nin en iyi dizisine yakışan bir film olur inşallah..

Cevap Yaz
0
0
Berke503 (Dublör) | 26 Ağustos 2011, 17:57

bu-film-çktığı-gün-sinemasına-gitmek-istiyorum...

Cevap Yaz
0
0
VampireHeart (Profesyonel) | 19 Ağustos 2011, 15:50

Bu film izlebir ki..İsmi biraz değişik gibi dursa da kesin anlamlıdır.Behzat Ç yaratıcılarından kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum.Oyuncu kadrosu hayalet,harun,akbabuş varsa tamamdır o film.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz