Sinemalar.com

"Tarantino için her şeye değer"

20 Eylül 2011

 

Deutsche Welle ve Ntvmsnbc\'nin haberine göre 2010 yılında Inglourious Basterds (Soysuzlar Çetesi) adlı filmdeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını alan 54 yaşındaki Christoph Waltz, şimdi de Tarantino’nun “Django Uchained” adlı Western filminde rol alacak. Kasım ayında başlayacak filmin çekimleri için Waltz şimdiden sakal bıraktı.

 

Christoph Waltz, yeni filmini anlattığı Bild gazetesindeki demecinde, sakalı nedeni ile yaşlı görünmekten ya da yaşlanmaktan korkmadığını belirtti. “Şu anda hiçbir şey ile karşılaştırılmayacak son derece fantastik bir dünyada yaşıyorum. Hollywood, yaratıcılığı ve üretkenliği motive eden pozitif enerjiyle dolu bir yer” diyen Avusturyalı oyuncu, son derece mutlu olduğunu belirtti.

 

Oscar ödüllü Avusturyalı aktör Christoph Waltz, tekrar Tarantino’nun kamerasının karşısına geçmeye hazırlanıyor. Quentin Tarantino’nun Inglourious Basterds adlı filmiyle kısa sürede büyük üne kavuşan Waltz, deyim yerindeyse küllerinden yeniden doğmuştu.

Polanski’nin Venedik Film Festivali\'nde gösterilen filmi “Carnage”da da boy gösteren Waltz, yıllar süren aktörlük kariyerinin, şüphesiz en verimli dönemini yaşıyor.

Tüm yorumlar (18)

Avatar
cansaka (Profesyonel) | 1 Ekim 2011, 14:03

SS Albayı Hans Landa rolünde oynayan Christoph Waltz'e bayılmıştım. Eminim her oynadığı rolde beğeneceğim.

Cevap Yaz
0
0
akindayim07 (Dublör) | 30 Eylül 2011, 13:51

Bugüne kadar birçok iyi performans gösteren aktör ve aktris seyrettim ama "Inglourious Basterds" filmindeki rolü bugüne kadar bir filmde beğendim en iyi oyunculuktu. Umarım Tarantino'nun yeni filminde de iyi bir oyunculuk sergiler...

Cevap Yaz
0
0
LorduSs (Profesyonel) | 27 Eylül 2011, 20:29

soysuzlar çetesinde çok iyi bir performans sergiledi.

Cevap Yaz
0
0
xasin (Profesyonel) | 25 Eylül 2011, 18:05

tarantino filmlerlerde hap bi farklılık arayaşinda kım zamn ıyı yakalıyor kımı zamn ise vastaı geçemıyor ama tarantinun filmlerden genelde hep bi tat bırakır insanda ve orjınal karakterler ortaya cıkartır bunlarda biride soyzular çetesindekı Christoph Waltz rolu umarım waltz yıne bole bır karakter bulabilir ve ıkısıde hatta seyirci olark bizlerde kazanırız..

Cevap Yaz
0
0
MScorsese (Dublör) | 25 Eylül 2011, 09:43

Sabırsızlıkla Bekliyorum,film güzel olur umarım bu kadroyla da bizi hüsrana uğratcağını sanmıyorum.
Haydi hayırlısı.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz