Sinemalar.com

Belediye otobüsünde bir yıldız

Belediye otobüsünde bir yıldız
30 Kasım 2011

The Sun gazetesindeki habere göre; Scarlett Johansson, İskoçya'nın Ullapool kasabasında belediye otobüsünden inerken görüntülendi.

 

26 yaşındaki aktris, "Under The Skin" adlı yeni filminin setine belediye otobüsüyle gelmeyi tercih ederken, kasaba halkı ünlü yıldızı tanımakta güçlük çekti.

 

Yaklaşık bir yıl önce eşi Ryan Reynolds'tan boşanan Johansson, ayrılığın ardından oyunculuk kariyerine hız vermiş ve art arda projelerde yer almıştı.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
FbSinanSarp (Fenomen) | 3 Aralık 2011, 03:56

Ne olmuş belediye otobüsüne binmişse onu anlamadım oda bizim gibi insan kardeşim bence de gayet normal.

Cevap Yaz
0
0
OceanEye (Dublör) | 2 Aralık 2011, 20:18

Kesinlikle çok eğlenceli bence. Normalde gördüğünde peşinizi bırakmayan kalabalık bir anda sizi başkası sandığından size gayet normal davranıyor. Saklambaç oynamak gibi, her ünlünün de hayatında en az bir kere denediği şeylerden biridir sanırsam.

Cevap Yaz
0
0
koceroyns (Amatör) | 2 Aralık 2011, 14:46

normal mi neresi normal bunun:))

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 3 Aralık 2011, 04:05

Neden normal olmasın gayet normal bir şey bu senin yaptığın neye benziyor sene 1996 İstanbul kadıköy sahilindeyiz hava bahar havası karnımız acıktı bir karbuz,ekmek ve peynir aldık o ve afiyetle yedik. Samimi olmadığım bir kız yaklaştı beni her gördüğünde seni karpuz yerken gördüm hahaha diye muhabbey yapardı sanki anormal bir şey yapmışım gibi. İşte seninki de bu hesap kardeşim. Kız gayet normal bir şekilde otobüsüne binmiş film setine gelmiş bu kadar basit

0
0
yoes cabul (Artist) | 30 Kasım 2011, 21:21

bu ara çoğaldı böyle şeyler geçen seferde rihanna metroya binmişti gayet normal bişey bunlar

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz