Sinemalar.com

Gangster Squad'ın Sonu Değişiyor

Gangster Squad'ın Sonu Değişiyor
28 Temmuz 2012

Yapım şirketi Warner Bros, diğer bir yapımı olan 'Gangster Squad'ın sonunu, Colorado'da 12 kişinin yaşamını yitirdiği katliamın ardından değiştiriyor.

Yapım şirketi Warner Bros, ünlü aktör Ryan Gosling'in de rol aldığı 'Gangster Squad'ın sonunu, Colorado'da 12 kişinin yaşamını yitirdiği katliamın ardından değiştiryor.

Yapım şirketi Warner Bros, "Batman" filminin gösteriminden önce diğer bir yapımı olan ‘Gangster Squad’ın fragmanını gösterimi sonrası tepki almıştı. Tepkilerin nedeni filmdeki sinema perdesinin arkasında çıkan 4 silahlı kişinin, izleyicilerin üzerine kurşun yağdırma sahnesiydi.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Warner Bros, filmin vizyona giriş tarihini Eylül’den Ocak 2013’e erteledi. Aynı zamanda alternatif bir son üzerine de çalışılıyor. Tepkileri çeken sinemadaki saldırı sahnesi ise fragmandan kaldırıldı.

‘Gangster Squad’ filmi 1949'da Los Angeles'ta bir mafya babasının hikayesini anlatıyor. Filmde Ryan Gosling’e Josh Brolin, Nick Nolte, Emma Stone ve Sean Penn eşlik ediyor.

 

 

 

 

Kaynak:ntvmsnbc

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (6)

Avatar
SadeceHayalEt (Fenomen) | 30 Temmuz 2012, 19:17

Salim Elin Yabancı Sitesini Bu Kadar Önemseme Üstelik İngilizce Olan Bir Site Türkçe Karakterin ( ö,ü harflerini bazen kullanılıyor bazen kullanılmıyor ) Olmadığı Bir Siteden Bahsediyorsun Şener Şen'e Sorsan Resmininmi Olmaması Kötü Yoksa İsminin Sener Sen Yazılması Diye Sanırım Oda İsminin Doğru Yazılmamasına Bozulurdu. İmbd'ye İlla Mail Atacaksan Önce Yazı Tipleri İçin Yani Türkçe Karakterlerin Olduğu Bir Yazı Tipi Kullanmalarını İçin Mail At Yani Resimden Önce Yanlış Giden Başka Şeyler Var. Habere Gelince Bence Değiştirildiği İyi Olmuş 12 Kişi Öldü 40 Kişide Yaralandı Yaralıların Durumu Ne Derece İyi Kötü Bilmiyoruz Yaşadıkları İçin Sadece Ölenleri Belirtmişler. Herhalde Değiştirecek En Azından İptal Etmiyor Bizimkiler Olsa Anında İptal Ederdi.Tabi Gönül İsterdiki Kimse Ölmeseydide Her Şey İstediği Gibi Aktarılsın Ama 4 Silahlı Adam Çıkıp Seyirciye Ateş Ediyor Gibi Gösterilecek Sonra Birileri Bundan İlham Alıp Gerçeğini Yapacak Bu Riske Girmeye Değmez Üstelik Seyircinin Üzerine Yeni Yakın Mermiler Yağmış Hiç Bir Yapım Masum İnsanların Ölmesine Değmez Yada Canlarını Riske Atmaya Değmez.Filmin Sonuda Değişmesi Gerekmese Değiştirmezdi Sanırım Düşüncelerime İster Katılın İster Katılmayın Ama Şu Hayat Filmlerden İbaret Değil Birinin Canı Umrunuzda Olması İçin İlla Onu Tanımanız Aranızın Çok İyi Olması Gerekmez Bu Kararı Saçma Bulanlara Soruyorum Bu Olay Türkiyede Yaşanmış Olsaydı Saldırının Gerçekleştiği Mekanda Sizde Olsaydınız Ve Ölen 12 Kişinin İçinde Sevdiklerinizden Biri Olsaydı Üstünden Biraz Zaman Geçip Böyle Bir Film Çıkartılsaydı Seyircinin Üstüne Kurşun Yağdırma Gösterisi Yapsaydı Ne Düşünürdünüz Ne Olurdu Ne Hissederdiniz Bu Kadar Bencil Düşüncesiz Olmayın Ya Bu Değişikliğe Saçma Bulupta Bunu Yazıya Dökmemiş Daha Çok İnsan Çıkar.

Cevap Yaz
0
0
salim_unver (Amatör) | 30 Temmuz 2012, 16:36

Arkadaşlar sizden bir şey rica edeceğim. Konuyla alakası yok ama bunun yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sizden isteğim şu; İMDB sitesinde neden bizim üstatlarımız olan KEMAL SUNAL ve ŞENER ŞEN resimleri yok veya konulmamış. Ben İMDB üyesiyim ve sizden de üye olan mutlaka vardır ki sizlerde sinemalar.com'a takılıyorsunuz :) Eğer bana bu resim koyma işini üyeler yapıyorsa nasıl yapıldığını söyleyin yada site kendisi yapıyorsa onlara e-mail ile ulaşmaya çalışalım. Elin tanımadığımız oyuncularının resimleri varken ve tanınıyorken bu 2 üstadın da resimlerinin olması gerektiğini düşünüyorum. Şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

Cevap Yaz
0
0
Yagizhan (Profesyonel) | 30 Temmuz 2012, 15:10

Hpsi o batman manyağı yüzünden! Gebersin gitsin o manyak! WB'ye ve bize neler neler çektiriyor! Onun yüzünden artık sinemada film izlenmez oldu!! Onun yüzünden türkiye göstermim iptal edildi ve şimdi de bu mu?!!! Gösterimdeki o katili bulup üstüne beyzbol sopasıyla atlayasım ve (şaka yapmıyorum) ölene kadar dövesim var!!!!

Cevap Yaz
0
0
kanalboru82 (Amatör) | 30 Temmuz 2012, 15:09

sonunun değiştirilmesi saçmalıktan başka birşey değil :S

Cevap Yaz
0
0
efe64 (Dublör) | 30 Temmuz 2012, 14:35

Sonu değişirse kötü olur.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz