Sinemalar.com

Hobbit'in 3.filmi geliyor...

Hobbit'in 3.filmi geliyor...
2 Kasım 2012

Peter Jackson'ın resmi açıklaması  resmi Facebook sayfasından geldi:

İşte PJ'nın "Beklenmedik Yolculuk" başlığı altında yaptığı bu yazılı açıklamanın çevirisi.

 

" Çekimlerin sonu gelince, nihayet oturup, filmde neler yapmışız onu görme fırsatı yakalarsınız. Son zamanlarda Fran, Phil ve ben, ilk filmin kabaca montajlanmış halini ve ikincisinin uzunca halini, ilk kez izleyerek bunu gerçekleştirmiş olduk. Hikayenin böyle ayrıntılı, güçlü karakterlerle ve onları hayata taşıyan bu kadro ile bir araya gelmesi çok hoşumuza gitti. Hepimizin aklında “bu hikayeyi daha fazla anlatabilir miyiz?” sorusu belirdi. Aynı film yapımcıları ve fanların da olduğu gibi; bizim açımızdan da cevap aynı idi: “Evet” .

 

Bilbo Baggins’in, Büyücü Gandalf’ın, Erebor’un cücelerinin, Necromancer’ın yükselişinin ve Dol Guldur hikayelerinin uzunluğu belli, ama bunlara bir şans vermezsek, anlatılmadan kalacak. Hobbit’in hikayesinin zenginliği ve aynı şekilde Yüzüklerin Efendisi’nin eklerinde olan bilgiler, bize Bilbo Baggins’in serüvenleri; bazen tehlikeli ama bir o kadar etkileyici olan, Orta Dünya hikayesi hakkında tam bir hikaye anlatmamıza olanak sağlıyor.

 

 

Daha fazla uzatmadan, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Wingnut Films ve Hobbit filminin tüm oyuncuları ve ekibi adına, iki filmin, üçleme haline getirildiğini size haber vermekten, mutluluk duyuyorum..

 

Gerçekten, “beklenmedik bir yolculuk” oldu bu ve Profesör Tolkien’in sözleriyle noktalayalım. “Bir hikayedir ki, içindeki anlatılanlarla büyüyen.”

 

Şerefe, 

Peter J "

Tüm yorumlar (11)

Avatar
omerfrt (Amatör) | 5 Kasım 2012, 15:47

Tüm filmleri çekilip arka arkaya mı vizyona girecek anlamadım ya. :) Daha ilk film girmeden ikinci film çekilmiş bitmiş üçüncü filme karar vermişler. :s Yanlışım varsa biri düzeltirse sevinirim daha ilk film vizyona girmedi dimi?

Cevap Yaz
0
0
omerfrt (Amatör) | 7 Kasım 2012, 01:21

Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

0
0
haktan_tomruk (Amatör) | 6 Kasım 2012, 17:46

Yüzüklerin efendisi de aynı şekilde çekildi tek seferde çekip arka arkaya montajlıyorlar

0
1
MustaFuck (Dublör) | 5 Kasım 2012, 13:14

Daha Çok var Filme zaman geçmiyorrr

Cevap Yaz
0
3
joker29 (Artist) | 4 Kasım 2012, 00:15

zahmet olmassa filmden şu hikayenin ayrıntılı anlatılmasınıda isteriz yüzüklerin efendisinin 1.serisinde film başlarında yüzüğün yaratılışı falan filan anlatılıyordu sonra adını hatırlayamadığım adam geliyo savaş esnasında adamın kolunu kılıçla kesiyo çok ayrıntıya girmek istemiyorum sonrada mordor dağına atcaktı ama atmadı ''hayır yüzük benim'' dedi işte o hikaye ayrıntılı işlerse zahmet olur aslında adamlar daha hobbit çekiyo benim hobbit geçmiycek çünkü hobbit 60 yıl öncesini anlatıyo ama oysaki benim dediğim 3000 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam hatta bir elf şöyle demişti '' bende ordaydım gandalf 3000 yıl önce''

Cevap Yaz
0
1
Krueger (Dublör) | 7 Kasım 2012, 01:15

Evet yüzük Sauron'dan 3000 yıl önce kesilip alındı. Ama yaklaşık 2500 yıl boyunca nehrin dibinde gizli kaldı. Sonra 500 yıl önce Gollum onu buldu ve sakladı. Bu film 60-70 yıl önce Frodo'nun amcasının o yüzüğü Gollumdan aldığı zamanları anlatıyor. Sonra Gollum'dan aldı ve 60 yıl boyunca o sakladı yüzüğü. Yani olayda bi sıkıntı yok.

0
0
joker29 (Artist) | 4 Kasım 2012, 00:09

durub bi hele daha 1.seri yayınlanmadı dakka 0 gol 3 gibi oldu 3.seri derken the hobbit part3 mü olcak yoksa şöyle ben önce part 2 tane olup 1.seri olcak olcak sanıyom sonra 2.seri partlı olur mu bilmem sonra 3.seri böyle olcak

Cevap Yaz
0
1
trhnx (Dublör) | 3 Kasım 2012, 20:08

İlk film çıkmadan 3. film hakkında konuşmak saçma olur. Hani bir söz vardır doğmamış çocuğa don biçmek derler. O hesap.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz