Sinemalar.com

Anne Hathaway Yeni Filmi Açıklandı

Anne Hathaway Yeni Filmi Açıklandı
11 Nisan 2013

Nolan kardeşlerin hazırladığı ve başrolünde Matthew McConaughey’in yer aldığı Insterstellar filminin oyuncu kardosuna Anne Hathaway’inde dahil edildiği yapımcılar tarafından açıklandı.

 

 

 

Sefiller filminde gösterdiği performansıyla aldığı En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödülüyle birlikte isminden tekrardan söz ettiren Anne Hathaway, Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı Instertellar filminde Matthew McConaughey’e eşlik edecek. Bu filmde ikilinin nasıl bir rol üstleneceği açıklanmazken,  oyuncu kadrosuna daha fazla ismin katılacağı açıklamalar arasında yer aldı.

 

Filmin Amerika vizyon tarihi 7 Ekim 2014 olarak belirlenirken, bu yaz filmin çekimlerine başlanacağı da yönetmen Nolan tarafından söylendi. Bilim Kurgu türünde olacak olan Instertellar filmiyle ilgili gelişmeleri sizlere sunmaya devam ediyor olacağız.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
rosehathaways (Dublör) | 12 Nisan 2013, 09:12

bu flimde anne varsa tamamdır

Cevap Yaz
0
0
ahmetx1903 (Amatör) | 12 Nisan 2013, 01:07

Müzikal filmini eleştirmek zor bana göre aynı dili konuşmak gerek yine de güzeldi anna hathaway 'i izlemek keyif verici.

Cevap Yaz
0
0
Ilyada-35 (Artist) | 11 Nisan 2013, 17:29

Christopher Nolan olunca bu film sabırsızlıkla beklenir. Anna Hathaway de son derece başarılı oyuncu. Bu film kesinlikle süper olur.

Cevap Yaz
0
2
swwagger (Profesyonel) | 11 Nisan 2013, 15:43

Nolan'da bir aktore takti mi takiyor :P Christian Bale, Tom Hardy onun valzgecilmez aktorleri olan bir kac aktor, simdi ise Anne Hathaway. Bence yeni favori oyuncusu Mathew Mcconaughey.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz