Sinemalar.com

Mert Fırat İstanbul Film Festivali'nde Konuştu

Mert Fırat İstanbul Film Festivali'nde Konuştu
16 Nisan 2013

İntikam dizisinde Beren Saat ile oynayan Fırat, "Yataklı sahneler konuşulmasın" dedi

 

İntikam” dizisiyle oyunculuk kariyerindeki yükselişini sürdüren Mert Fırat, her hafta sadece partneri Beren Saat ile öpüşme ve yatak sahnelerinin konuşulmasından rahatsızlık duyduğunu söyledi. Pazar akşamı Ceyda Düvenci ile beraber 32. İstanbul Film Festivali’nin kapanış törenini sunan Fırat, gecenin sonunda “İntikam”la ilgili soruları da yanıtladı. Her hafta Saat ile aşk dolu sahnelere imza atan Fırat, “Biz Beren ile dizide iki sevgiliyi canlandırıyoruz. Dizide yemek de yapıyoruz ama her bölüm yatak sahnelerimiz konuşuluyor. Sadece bunun konuşulmasından rahatsız oluyorum” dedi. Saat’in sevgilisi Kenan Doğulu’nun ise öpüşme sahnelerini kıskandığı hatırlatıldığında ise Fırat, “Doğrudur. Ne güzel işte” yorumunu yaptı.

 

Kelebeğin Rüyası Fragman

 

Gecede Mert Fırat’ın Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolünü oynadığı “Kelebeğin Rüyası” filmine hiçbir dalda ödül çıkmaması dikkat çekti. Filmin yönetmeni Yılmaz Erdoğan törenden eli boş döndü. 4 dalda ödül alan Onur Ünlü’nün “Sen Aydınlatırsın Geceyi” filmini merak ettiğini belirten Erdoğan’ın moralsiz hali dikkat çekti. Erdoğan, “Siz ödül bekliyor muydunuz?” sorusuna “Yok biz buraya gezmeye gelmiştik. Ama Onur ile konuştum, belki bir tanesini verecek” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

 

Sen Aydınlatırsın Geceyi Fragman

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
VolkanT (Profesyonel) | 18 Nisan 2013, 12:32

Siz ödül bekliyor muydunuz?” sorusuna “Yok biz buraya gezmeye gelmiştik. Ama Onur ile konuştum, belki bir tanesini verecek” şeklinde esprili bir yanıt verdi. Yoruma gercekten guldum. O değilde bereb saati hep yatak rollerınde gordugumuz için yemek sahneleri insanların dıkaktını cekmıyor ondan başın daha cok agrır mertcm :)

Cevap Yaz
0
1
Ilyada-35 (Artist) | 16 Nisan 2013, 21:36

Herhalde bu hafta reytingler düştü böyle bir açıklama yapma gafletinde bulundu. Hayırdır siz ünlüler böyle sorular geldiğinde "bu konuda açıklama yapmak istemiyorum"."Arada yastık vardı" gibi demeçler vermiyor muydunuz?

Cevap Yaz
0
1
mehmet_s_cicek2 (Amatör) | 16 Nisan 2013, 13:26

Mert Fırat Beren Saat in sevgilisi olacak şahsın kıskanmasına gerek yok biz işimizi yapıyoruz diyecegine “Doğrudur. Ne güzel işte” mi demiş...eee yuhhh yani..niye İntikam dizisindeki sevişme yatak sahneleri rol geregi olmuyormu ??

Cevap Yaz
0
1
bma905 (Amatör) | 16 Nisan 2013, 10:44

Revenge dizisini nasıl da abudik gubidik bir diziye çevirdiler böyle, iyi de ortaya dizi namına şöyle enfes bir şey koymuyorsun ki n'apsın herkes yatak sahnesine bağlıyor dolayısıyla. Zaten bir Abd dizisini Türk yapıma çevirmek gafletine girmelerini anlamadım ben, otur bir kurgu yarat senaryo yarat daha kolay. Hem Revenge dizisi nerde bu dizi nerde neyse.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz