Sinemalar.com

Woody Allen Fransa'ya Dönüyor

Woody Allen Fransa'ya Dönüyor
2 Mayıs 2013

Beyazperdenin en üretken yönetmenlerinden Woody Allen, adı henüz belli olmayan yeni projesi için Fransa'ya dönüyor. Filmin başrollerinde Colin Firth ve Emma Stone yer alacak.

 

Woody Allen'ın son filmi Romaya Sevgilerle:

 

Son filmi Blue Jasmine'i Amerika'da çeken usta yönetmen Woody Allen, yeni projesi için Fransa'ya dönüyor. Adı henüz belli olmayan ve bu yaz tamamlanacak filmin çekimleri Fransa'nın güneyinde yapılacak. Colin Firth ve Emma Stone'un başrollerini paylaşacağı film, Allen'ın Avrupa'da çekeceği 8. filmi olacak.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (2)

Avatar
kemerlee (Jön) | 4 Mayıs 2013, 11:01

Woody Allen popüler sinemanın önemli bir ismi olsada her filmi seğredilmeye deymiyor niyazikki.Hatta üç filmde bir kaliteli örnekler görebiliyoruz.Örnek olarak Maç sayısı farklı ve özel bir filmdi hemen arkasından çektiği Scoop ve Cassandra’s Dream vasattı.Vicky Cristina Barcelona ortalığı kasıp kavurdu Whatever Works kötü, You Will Meet a Tall Dark Stranger vasat bir filmdi.Midnight in Paris özgün senaryo oscarı alan güzel bir filmdi son filmi To Rome with Love genel olarak vasat bulundu(bunu ben bile seğretmedim) bu mantıkla önümüzdeki filmin pekte lgi çekici olamayacağını söylemek mümkün.

Cevap Yaz
0
0
bma905 (Amatör) | 3 Mayıs 2013, 10:07

Ya Woody Allen, nasıl bir insandır? İsmini duyduğumda aklıma gelen filmlerinin sahneleri bir söyleşin vallahi sabah sabah neyse, yeni filmi de bekliyorum (ben kendi adıma)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz