Sinemalar.com

Mark Ruffalo’a Avengers 2'de Yer Alacak mı?

Mark Ruffalo’a Avengers 2'de Yer Alacak mı?
15 Mayıs 2013

Sinema dünyasında Avengers 2 çekimleri için bütün oyuncularla anlaşıldıkları haberleri dolaşırken, filmin ünlü oyuncularından Mark Ruffalo (Hulk) haberleri yalanlayan bir açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada “Bu konuyla ilgili olarak bana herhangi bir teklif gelmedi ve diğer oyuncularında görüşmelere başladığını bilmiyor.” Diyerek bu haberleri noktalamış oldu.

 

 

 

Ruffalo bu tarz haberleri normal olarak karşıladığını da dile getirirken, bazen film şirketlerinin kendi aralarında bu tarz kararlar verdiklerini ve daha sonra oyuncularla teker teker görüştüklerini belirti. Bununla birlikte bazı oyuncuların değişebileceği haberleriyle ilgili olarak da “Böyle bir değişiklik olursa gerçekten üzülürüm.” Sözlerini de açıklamalarına ekledi.

 

Avengers filmiyle ilgili olarak şimdilik bu açıklamalar yapıldı, önümüzdeki günlerde filmle ve oyuncularla ilgili nasıl açıklamalar yapılacak hep birlikte göreceğiz.

Tüm yorumlar (12)

Avatar
sherlockdike (Amatör) | 16 Mayıs 2013, 12:42

Hulkun diğer Marvel filmlerine oranla daha az tiraj elde etmesinin tek nedeni var, her filmde başka bir başrol oynatılmasıdır o yüzden insanlar alışamıyor oyuncuya

Cevap Yaz
0
0
Dreadnaught (Figuran) | 15 Mayıs 2013, 22:24

aramızda hulk konseptini kavrayamayan kişiler var hugh jackman, mark walberg diyen var :s bruce banner karakterini öyle kas yığını adamlara verdin mi bruce un hulktan aşağı kalır yanı olmaz. 3 hulkun içinde bruce profiline uyan edward norton vardı. ama görünüşe bakılırsa mark ruffalo oynuyacak gibi

Cevap Yaz
0
2
mls96 (Dublör) | 15 Mayıs 2013, 21:57

lütfen edward norton oynasın!!!!!

Cevap Yaz
0
1
eminaydin (Amatör) | 15 Mayıs 2013, 21:35

bence hulk karakterini en çok hugh jakman canlandırsa iyi olurdu ama bu adamda iyi bundan sonra degişmesin

Cevap Yaz
0
0
OverlokMakinesi (Amatör) | 15 Mayıs 2013, 21:24

Edward Norton da çok iyiydi. Kim olursa olsun sonuçta değişmemeli. Ona göre Hulk'ın tipi de değişiyor.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz