Yenilmezler 2

Avengers: Age of Ultron

Bütün Fragmanlar ►
Yenilmezler 2 (2015) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle

01 Mayıs 2015

2015 - ABD

Bilim KurguAksiyonFantastikMaceraSavaş

113 Dak.PT113M

Vin Diesel

Stan Lee Joss Whedon Jack Kirby

Avengers 2

393 kullanıcının favori filmi

Filmi Ekleyen Collecter
Popüler Yorumlar
JohhnyDepp (Jön) | 02 Ağustos 2013, 02:50

Yenilmezler 2 Ultron Çağı filmimizin ismi.Ben Ultron hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.Sıradaşı bir düşman göreceğiz bu sefer kahramanlarımızın işi oldukça zor.Ultronun vücudu dünyanın en sağlam metali olan adamantiumdan yapılmıştır.Kahramanın yaratıcısı Hank Pym'dir.Oldukça zeki ve mantıklı düşünen bir düşman.Kendine ait bir ekibi vardır adıda "Masters Of Evil".Yüksek radyasyon yada patlama gibi şeyler onu etkilemez.Vücudunda çok sayıda silah sistemi vardır.Demir Adam(Tony Stark) "İntikamcılar-Ultron Çağı Nokta Bir" çizgi romanında Ultronun gücü hakkında şöyle demiştir."Ultron hepimizin toplamından daha zekidir.Burada hiç birimiz bunu iddia edemez.Hazır olduğu zaman karşımıza çıkacaktır.Ve hazır olması demek insanlık için kıyametin geldiği gün demektir."

1
+17
alwayshtk (Dublör) | 09 Eylül 2012, 04:39

(Anaksha ) Ah! birde seviyeli ve hakaret etmeden yorum yapabilmeyi öğrenebilsen. Ben katsalar dedim. Öneriydi sadece. Keşke olsa hayaliyle! Sanki benim buraya yazmamla olacak ya.. panikleme tamam Dc'de hasbinallah!

0
+10
Tüm yorumlar (254)
ByFantastik (Figuran) | 12 Nisan 2014, 22:29

Ultron Hakkında :

Güçleri: Vücudu dünyanın en sağlam metali adamantiumdan yapılmış olduğundan çok dayanıklıdır. Yüksek ısı, soğuk, radyasyon ya da patlama gibi şeylerden etkilenmez. Çok sayıda silah sistemine sahiptir.

Biyografi: Çok gelişmiş bir robot olan ilk Ultron bir Avengers üyesi olan Hank Pym tarafından yaratıldı. Daha önce hiç görülmemiş derecede yüksek yapay zekası sebebiyle kendine has duygu ve düşünceler geliştirmeye başladı. Zamanla yaratıcısı ve tüm insanlara karşı nefret duymaya başladı. Hank Pym'i hipnotize ederek kendisi hakkında herşeyi unutmasını sağladı ve laboratuarından uzaklaştırdı. Ultron burada kendine daha gelişmiş bir vücut tasarlamaya başladı. Başka birisinin kılığına bürünerek Masters of Evil adlı ekibi Avengers'ı yoketmesi için gönderdi. Fakat bu ekiptekiler Ultron'un kendilerini kandırdığını anlayıp ona karşı gelince Ultron kaçtı.

Profesör Horton'un laboratuarına gelince burada 1940'lı yıllarda yaşamış olan ilk Human Torch'un (Fantastic Four üyesi olan değil) kalıntılarını buldu. Bu kalıntıları kullanarak Avengers'a karşı kullanacağı Vision adlı androidi yarattı. Vision yaratıcısına karşı gelip Avengers'a yardım etti. Ultron yenilmeden önce onun yaratıcısı olduğuna dair Hank Pym'e hipnotize ile unutturduğu bilgileri anlattı.

Ultron kendine dünyanın en sağlam metali olan adamantiumdan bir vücut yaptı, fakat gene de Avengers ile olan bir sonraki savaşında yenilmekten kurtulamadı. Ultron'un başı Inhumans adlı birlikten Maximus tarafından bulundu. Maximus yeni Ultron'un oluşmasına yardım etti. Maximus Ultron'u Quicksilver ve Crystal'ın düğünlerinde Avengers ve Fantastic Four'a saldırttı, fakat genç Franklin Richards yüzünden yenildiler.

Ultron'un kopan başı Avengers tarafından alıkonuldu. Fakat vücudu kopan başını almak için harekete geçti. Bu amacını gerçekleştiren Ultron yaratıcısı Hank Pym'i etkisi altına alarak Avengers'a saldırttı, bu sırada onun sevgilisi Wasp'ı kaçırdı. Ultron Wasp'ı kendisine yaratacağı robot bir eş için kullanmak istiyordu. Avengers ona saldırınca epey hasar alan Ultron bir kere daha yenilgiye uğrayarak kaçtı.

uatronao9

Ultron hipnotize altına aldığı Iron Man sayesinde vücudunun tamir edilmesini sağladı. Eğer ileride vücudu parçalanırsa vakit kaybetmeden yenilerini kullanmak için kendi robot klonlarını yaratmaya başladı. Beyonder adlı güçlü bir varlık tarafından tüm Marvel karakterlerinin katıldığı "Gizli Savaşlar"ın yapıldığı gezegene getirildi. Burada Galactus'a saldırınca Galactus onun bütün enerjisini kendine çekti. Dr. Doom Ultron'un vücudunu ele geçirince hizmetçi ve koruması olarak kullanmak için tekrar canlandırdı. Ultron Human Torch'a yenilince vücudu Gizli Savaşlar'ın yapıldığı gezegende terkedildi. Bu gezegendeki canlılar tarafından kazayla tekrar aktif konuma getirildi. Gizli Savaşlar bittikten sonra Dünya'ya dönmeyip o gezegende kalan Thing ile savaştı, fakat kendi kendinin yenilgisine sebep oldu. Thing Dünya'ya geri dönerken Ultron'un başını da yanında getirdi, ama kaybetti. Ultron'un başı kendine yeni bir vücut bulmayı başardı.

Ultron'un Avengers'la olan bir sonraki mücadelesinde Wonder Man tarafından yokedildi, fakat her zaman ki gibi yeni bir vücut oluşturup geri dönmeyi başardı. İnsanlığı yoketmek için tüm insanları robota dönüştürmeyi planladı, ama her zaman olduğu gibi Avengers'a yenildi. Kendine War Toy adlı robot bir eş yapmaya kalkıştığında gene karşısında Avengers'ı bularak yenilgiye uğradı.

Cevap Yaz
0
2
redkitgarfield (Dublör) | 20 Nisan 2014, 21:24

Bu ikizler de onun adamı mı oluyor yoksa çok farklı düşmanlar mı ? :)

0
0
dilek_sengoz (Amatör) | 08 Nisan 2014, 01:30

Magneto'nun çocukları Scarlet Witch ve Quick Silver yeni katılan karakterler. Yönetmen Joss Whedon, 2. ya da 3. filmde karakterlerden ölen olabileceğine dair açıklama yapmış. Spider Man'in bu filmde olmamasının en büyük nedeni haklarının Sony'de olması, Marvel hakları ise Disney'de.

Cevap Yaz
0
0
Jokercan17 (Artist) | 26 Mart 2014, 20:59

Bu resimlerdeki kadın kim ? Şahin gözün yanındaki ? Bir bilgisi olan var mı ?

Cevap Yaz
0
0
yLdLaxxYapm (Amatör) | 26 Mart 2014, 22:20

scarlet witch büyücü heralde geçmişe ve geleceğede gidebiiyo

0
0
ahmet_mert_g (Amatör) | 28 Mart 2014, 12:19

scarlet witch

0
0
eski_dede (Amatör) | 28 Mart 2014, 22:51

Scarlet Witch yerde yatan da kardeşi Quicksilver

0
0
Jokercan17 (Artist) | 05 Nisan 2014, 20:30

Ekip çoğalıyor o zaman :)

0
0
alis0yc (Amatör) | 06 Nisan 2014, 13:18

nataşa olması lazım

-1
+0
sinekolik77 (Amatör) | 23 Mart 2014, 14:09

spiderman'in de gruba katılmasını umut ediyorum . katılırsa gerçekten muazzam bir film olur

Cevap Yaz
0
0
gozdebalt (Amatör) | 22 Mart 2014, 18:05

avengers assemble'daki gibi farklı marvel karakterleri de katılsa hiç fena olmazdı. Aynı grup olmasından iyidir. Çok büyük bir avengers hayranı olarak filmin çıkmasını dört gözle bekliyorum^^

Cevap Yaz
0
0
CemC (Amatör) | 28 Mart 2014, 17:11

her karekteri aynı anda katamazlar örneğin örümcek adam wolwerine gibi bunlar new avengers'ın karakterleri sonuçta avengers 40 yıllık bir çizgi roman ve o roman da geçen karakterleri kullanmak zorundalar Sadece ilk filmde olmayan diğer avengers üyelerini koymuşlar quicksilver kardeşi scarlet wich vision onun dışında üyeler yaban arası mrs marvel black pather felan var bunlar olur mu bilmem

0
0
Görüşleriniz