Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Dwayne Johnson Avengers 2'de Rol Alabilecek mi?

Dwayne Johnson Avengers 2'de Rol Alabilecek mi?
21 Mayıs 2013

Son zamanların en büyük yapıtlarında başrol alan Dwayne Johnson’a Marvel başkanı Kevin Fiege’den Avengers 2 filmi için yeşil ışık geldi.

 

GI Joe Misilleme - Dwayne Johnson Özel Fragman:

 

Kevin Fiege’nin Collider sitesiye yaptığı açıklamayla birlikte Dwayne Johnson’ı beğendiğini ve son dönemlerde rol aldığı filmlerdeki performansından dolayı onu kutladığı açıklarken. Ona gerçekten hayran olduğunu, bu yüzden  Twitter’da onu takip ettiğini söyledi. Kevin Fiege’nin bu sözleriyle birlikte, Avenger filminin de kapıları The Rock’a açılmış oldu.

 

 

Marvel başkanın bu sözlerinden sonra Dwayne Johnson Twitter hesabından “Kevin Fiege’e teşekkür ederim, Cager rolü için hazırım” diyerek #RockAsCage etiketiyle birlikte paylaştı. Karşılıklı konuşmaların sonucunda Avengers 2 filminde Dwayne Johnson’u görebilecek miyiz bilmiyoruz ama Kevin Fiege’in ünlü oyuncuya hayran olduğunu öğrenmiş olduk.

 

Bu durumla birlikte ABC kanalında başlayacak olan yeni dizi Agents of S.H.I.E.L.D’e gizemli güçlere sahip olan kişinin Luke Cage olduğu iddiaları ortaya çıkmıştı. Bu durumla ilgili olarak internet dünyasında bir sürü dedikodu dönsede, Marvel ekibi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

 

Tüm yorumlar (20)

Avatar
Melancolia (Figuran) | 22 Mayıs 2013, 18:08

Dwayne Johnson''ı çok seviyorum.Zaten kendisi kariyerinin zirvesinde bu rolün üstesinden gelebileceğini daha önce çok gösterdi.Avengers'a daha fazla karakter katılmalı

Cevap Yaz
0
0
mert_gurler_75286 (Amatör) | 22 Mayıs 2013, 15:50

bence kadro böyle kalmalı çünkü başkaları gelirse bize the avengers ı izlerkenki keyfi vermeyebilir

Cevap Yaz
0
0
JohhnyDepp (Star) | 22 Mayıs 2013, 10:44

Bide Yenilmezler filminde oynarsa yuh derim.Zaten Dwayne Johnson,ı WWE Güreş organizyonlarından tanıyorum. Ondan sonrada filmlere atılması hatta başrollerde oynaması bu oyuncunun yeterince karizmatik ve iyi bir oyuncu olduğunu gösterir.

Cevap Yaz
0
1
AweSome61 (Dublör) | 22 Mayıs 2013, 09:42

Spider-man kaynama olasılığı çok az. Spider-man'in hakları Sony'de. O yüzden adamlar al benim hakkımı Avengers'a Spider-man'i koyabilirsin demedikçe mümkün değil Avengers'a dahil olması. Ne kadar daha var bitmesine bilmiyorum ama eğer Avengers 3'e doğru Sony'le, Spider-man'in sözleşmesinin süresi biterse o zaman Avengers'a dahil olabilir Spider-man. Habere gelirsek bence Dwayne Johson iyi gider filme. Tek isteğim cıvık bir film yapmamaları. Nolan'ın Batman üçlemesine bakıyorum, Man of Steel'in fragmanlarına bakıyorum. Cidden süperkahraman filmlerinin ötesinde bir tat veriyorlar. Ama Marvel filmleri çok çocuksu kaçıyor artık. İnsanlar esprilere gülüyor diye iyice cıvıttılar. Arada bir 2-3 espri katarsın tamam da bu kadar cıvıtmanın manası yok. İron Man 3'ün yolundan devam ederseler ne yazık ki yine çok çocuksu bir film geliyor muhtemelen.

Cevap Yaz
0
2
Ewto (Figuran) | 21 Mayıs 2013, 23:04

Dwayne de oynamadığı film kalmadı abi hangi filmi açsam orada.Avengersa dahil olmasının da artı bir yön katacağını düşünmüyorum.Tamam performansı çok iyi aksiyon filmlerinde de üst sıralarda ama fantastiğe bulaşmaması daha iyi gibi.Tanındık fantastik bir kahraman daha iyi olacaktır.Mesela Wolverine.Öbür yandan spider-man bu filmde değil ama sonra ki filmde dahil olacağını düşünüyorum.Çünkü Amazing spider-man yolu Wolverine ile kesişiyor.Çizgi filminde uzaya gitme muhabbeti filan olmuştu.İlerleyen zamanda ise Marvel yeni çıkaracağı ilk süper kahramanlar var.Onlar ile Avengers arasında uzay savaşları ardından bir ittifak olacak.Arada spider-man de kaynar diye düşünüyorum ama hadi bakalım karışık biraz mevzular :D

Cevap Yaz
0
3
Görüşleriniz