Sinemalar.com

Saadet Işıl Aksoy'a İtalya'da Büyük Görev

Saadet Işıl Aksoy'a İtalya'da Büyük Görev
21 Ekim 2013

Saadet Işıl Aksoy, İtalyan devlet kanalı Rai’de yayınlanacak “Ragion di Stato” isimli televizyon filmi için kamera karşısına geçti.

Genç oyuncu, filmin Roma çekimlerinden ilk kareleri Instagram hesabında paylaştı. Aksoy, yönetmenliğini “Game of Thrones” dizisinin görüntü yönetmeni Marco Pontecorvo’nun üstlendiği filmde başrolü Luca Argentero ile paylaşıyor. Filmin çekimleri, İtalya’nın yanı sıra Tunus’ta yapılıyor. 

Tüm yorumlar (2)

Avatar
JimBraddock (Star) | 21 Ekim 2013, 21:50

Saadet isil aksoy kesinlikle turk oyunculardan en begendiklerimdendir.Filmleriyle de kendisini kanitlamistir,Sen Dunyaya gelmeden once adli filmle dunya capinda taninmistir ,bu filmde bence onun eseridir.

Cevap Yaz
0
0
morpheus79 (Artist) | 21 Ekim 2013, 19:33

Penélope Cruz ve Emile Hirsch (into the wild hatırlayacağınız aktör) ile birlikte oynadığı " Sen Dünyaya Gelmeden Önce" filmi Saadet Işıl Aksoy'a bu kapıyı açtı diye düşünüyorum. gerek fiziği gerek oyunculuğu ile umarım çok daha iyi yerlere ulaşır. Çok iyi oyuncularımız var fakat tanıtım eksikliğimi dışarıya açılma konusunda kararsız, çekimser ve ya korkak davranmalarından mıdır? Uluslararası sinema endüstrisinde uzun kariyerli adından söz ettiren bir oyuncumuz çıkmıyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz