Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Temple Run Film Oluyor

14 Kasım 2013

Popüler mobil oyun Temple Run film uyarlamasıyla sinemalarda boy gösterecek.

Macera ruhunu durmaksızın takip edenlerin oyunu 'Temple Run', 'Angry Birds’ün izinden gidiyor. Warner Bros. stüdyoları sevilen oyunun film uyarlaması için çalışmalara başladı. Indiana Jones izleri taşıyan oyunun yaratıcısı Imangı Studios, filmin erişkinlere yönelik olmasını istediği öğrenildi. 'Temple Run 2', yayınlandıktan sadece 6 saat sonra en çok indirilen ücretsiz uygulamalar arasında birinciliği yakalamıştı. 'Temple Run’ın en büyük rakibi Angry Birds filminin ise 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (12)

Avatar
mertercan (Artist) | 14 Kasım 2013, 22:06

ben de oyunu oynarken filmi nasıl olur diye hep düşünüyordum. bekleyelim bakalım nasıl olacak..

Cevap Yaz
0
0
ibrahimmrdr (Figuran) | 14 Kasım 2013, 20:38

Bi mobil oyunları filme çevirmedikleri kalmıştı,o da oldu tam oldu.Gerçekten sinema dünyası adına çok üzücü bir haber. :(

Cevap Yaz
0
2
Ewto (Figuran) | 14 Kasım 2013, 18:30

Temple run sadece mobil üzerinden oynanan basit bir oyun.Filmle bir alakası olacağını sanmıyorum.Çok popüler olduğu için isminden yararlanmak amacıyla yapmışlar.Senaryo daha çok Indiana jones tarzı bir şey olur.Hazine aramak için tapınaklarda uçmalı kaçmalı sahneler, yaratıklar vb.

Cevap Yaz
0
0
joker29 (Artist) | 14 Kasım 2013, 17:51

Gerçekten senaryo durumu bu kadar mı vahim.
Kimse mi birşey yazmıyor.
Bunda ne yapacaklar merak ediyorum. Film boyunca koşturcaksalar herhalde Hüsyin Bolt'u oynatacaklar.

Cevap Yaz
0
0
HiHitlerAd (Jön) | 14 Kasım 2013, 16:41

Oyunda bir hikaye yoktu hatırladığım kadarıyla. Akıllı telefon kullanan herkes bu ismi duyduğu için markadan yararlanıp bir şeyler uyduracaklar demek ki. Indiana Jones tipi bir film mi olacak, oyundaki karakterlerden birini mi kullanacaklar orası meçhul.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz