Sinemalar.com

Ali İhsan Varol Ekranlara Kardeş Payı Diziyle Geri Dönüyor!

9 Ocak 2014

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in geçtiğimiz günlerde vizyona giren Düğün Dernek filmiyle gişe rekorlarına imza atan ekibi, şimdilerde televizyonda yer alan Kardeş Payı dizisi için harızlıklara başlamış durumda.

 

Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği dizinin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan yer alacak. Bu üçlünün üç kardeşi canlandıracağı dizide Rıza Akın, Ayşe Kökçe, Şinasi Yurtsever, İpek Yaylacıoğlu, Korhan Erduran ve Ali İhsan Varol yer alıyor.

 

Dizinin en sürpriz karakteri ise Ali İhsan Varol oldu. Kelime Oyunu ile herkesin sempatisini kazanan ve yarışmanın yasaklanmasından sonra tüm dikkatleri üzerine çeken Varol, dizinin kötü adamı olacak.

 

Dizinin konusuna gelirsek Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir’i (Ali) tesisatçı olarak izleyeceğiz. Ancak onlar sıradan tesisatçı değiller, mucitler ve dünyayı kurtaracaklarına inanıyorlar. Tabii ki buluş merakları da başlarına türlü işler açacak.

 

Dizinin çekimleri Kandilli'de çekiliyor. Şubat ayında ekranlara Star TV'de gelecek.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
LegedeMa (Figuran) | 19 Ocak 2014, 18:59

merak da ettim ha

Cevap Yaz
0
0
BigFox (Amatör) | 15 Ocak 2014, 02:55

işte budur be işler her seferinde küllerinden yeniden doğuyorlar ahmet kural ve murat cemcir i izlemek cok keyifli 500 bölüm cekselerde artık yeter desek be şu adamsların yaptığı işlerden sıkıldık diyebilsek bütün projeleri damaklarda tat olarak kalıyor ..

Cevap Yaz
0
0
monroeylul (Amatör) | 11 Ocak 2014, 18:03

harika ya. bu kadro kaçmaz.

Cevap Yaz
0
0
Mastema (Dublör) | 11 Ocak 2014, 00:46

Ali İhsan Varol akıllı, espritüel ve samimi bir insan. Kelime Oyunu onun sayesinde bu kadar sevildi zaten. Bakalım oyunculuğu da sunuculuğu kadar başarılı olacak mı?

Cevap Yaz
0
1
ErayYonel (Figuran) | 11 Ocak 2014, 00:43

Ali İhsan Varol gibi bir adama kötü adam rolü yakışır mı bilemedim şimdi :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz