Sinemalar.com

Kurt Seyit ve Şura Dizisinden Yeni Fragman

14 Ocak 2014

Ay Yapım'ın Mart ayında Star televizyonunda yayınlanacak olan Kurt Seyit ve Şura dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.

 

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı dizinin ilk dans fragmanından sonra, yayınlanan yeni fragmanında savaş sahnelerinin yer verilmiş. Verilen savaş sahnelerinde dizinin ne denli iddialı olacağı ve standart Türk dizi klişelerinin bir adım önüne geçileceğini gösteriyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ'un bölüm başına alacağı paralar konuşulurken, dizi setinde de tahlihsiz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Çekimler sırasında attan düşerek kaburgasını kıran Kıvan Tatlıtuğ, daha sonra Rusya'dan özel dublör getirilerek, çekimlere devam edilmişti. Şimdi ise Kurt Seyit'in subay babasını Miraz Bey'i canlandıran Serdar Gökhan'ın başına geldi. Usta oyuncu at sahnesi sırasında, attan düşerek iki kaburgasını birden kırdı. İki oyuncuya da büyük geçmiş olsun diyor, sizleri fragmanla baş başa bırakıyoruz.

Tüm yorumlar (5)

Avatar
mali_glhn (Amatör) | 15 Ocak 2014, 06:46

10 .bölümden sonra dizinin sonucu belli olur

Cevap Yaz
0
0
foggyday (Jön) | 15 Ocak 2014, 01:20

İlgimi çekti. Kıvanç Tatlıtuğ, pek çok farklı role bürünebilmesiyle Hollywood düzeyinde bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Çok başarılı. (Onda Akrep burcunun azmi var.) Mankenlikten bu düzeyde bir oyunculuğa ulaşan tek kişi (diğerleri genellikle benzer rollerde) bence ve evrensel bir güzelliğe sahip yüzüyle de bir adım öne çıkıyor. Tipi ile Hollywooddakilerin pek çoğundan da öte. Bir gün onu orada da görebiliriz umarım. İyi ki var. Dizi de çok kaliteli görünüyor, hevesle bekliyorum.

Cevap Yaz
0
2
melih_caglar_73 (Amatör) | 15 Ocak 2014, 00:21

Yayınlandığı gün reyting rekorları kiracak

Cevap Yaz
0
0
tuba_baser_9 (Amatör) | 14 Ocak 2014, 19:43

kıvanç ayy çok iyi fazla iyi bu dünyaya fazlasın sen :))

Cevap Yaz
0
0
Icaruss (Dublör) | 14 Ocak 2014, 14:56

Ay yapım farkıyla güzel bir dizi daha bizi bekliyor.. :)

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz