Grinin Elli Tonu Filminin İlk Tanıtım Afişi Yayınlandı

03.02.2014 12:20
Grinin Elli Tonu Filminin İlk Tanıtım Afişi Yayınlandı

Çok satan romanlardan birisi olan Grinin Elli Tonu filminin sinema uyarlamasının çekimleri başladı. Yönetmen Sam Taylor-Johnson tarafından çekilen ve 2015 yılında vizyona girecek olan filmin, şimdiden tanıtım çalışmaları başladı.

 

2015 yılının Sevgililer Günün'de vizyona girecek olan filmin kitabındaki başarısını sinemalarda da yakalaması bekleniyor. Filmin başrollerinde Jamie Dornan, Dakota Johnson ve Max Martini gibi isimler yer alıyor. Kitabın baş kahramanı Christian Grey karakterini Jamie Dornan canlandırırken, Anastasia Steele karakterini Dakota Johnson canlandıracak.

 

Filmin konusu ise; Edebiyat ögrencisi olan Anastasia Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasia'nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır...

 

Grey'in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğayan ama bir yandan da heyecana kapılan Anastasia tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır- Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Anastasia, Christian'ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.