Son Kalan Bu Hafta Sinemaskop'ta!

28.02.2014 11:18

Afganistan’a ekibi ile birlikte bir operasyona giden ve bu operasyondan tek başına dönen Marcus Lutrell’in operasyon süresince yaşadıklarını anlatan film Lone Survivor bu hafta vizyona giriyor.Mark Walhberg, Taylor Kitsch ve Eric Bana gibi oyuncuları kadrosunda gördüğümüz  filmin yapım aşaması görüntüleri cuma gecesi Sinemaskop’ta olacak!

 

Savaşın soğukluğunu ve acımasızlığını anlatan, çoğu gerçek bir hikayeden uyarlanan en beğenilen savaş filmleri soundtrackleri ile bu hafta Sinemaskop’ta olacak.

 

Yönetmenler ve onların favori oyuncuları. Nedendir bilinmez ama bu ikililer birbirinden asla ayrılmaz ve birlikte bir çok güzel yapıma imza atarlar.Ve bu ikililer bu hafta SİneDosya köşemizdeler!

 

Geçen haftada sinema dünyasında neler oldu… Hangi aktör, hangi rol için hangi yapım şirketi ile anlaşmış? Hollywood dedikoduları neler…

 

Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…

 

Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de evde sinema keyfi yapmanız için son çıkan dvd’leri hediye ediyor.… Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…

 

Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 28 Şubat Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında...Sakın kaçırmayın…