Sinemalar.com

Kasırga Geri Geliyor!

27 Mart 2014

Türkiye olarak kasırga filmleriyle ilk kez 1996 yılında çekilen Twister filmiyle tanışmıştık. Aradan yıllar geçtikten sonra New Line Cinema, Warner Bros. ve Village Roadshow ortaklığıyla birlikte yeni bir kasırga filmi geliyor.

 

Yönetmenliğini Steve Quale'nin üstlendiği ve başrollerinde Richard Armitage, Sarah Wayne Callies ve Matt Walsh gibi isimlerin yer aldığı Into The Strom filmi 22 Ağustos'ta Türkiye'de vizyona girecek.

 

Silverton kasabasında aniden başlayan kasırgalarla birlikte, bütün kasaba yıkılır. Ancak en kötüsü henüz daha gelmemiştir. Bir çok insan sığınaklara saklanmış, diğerleride kasırgadan kaçmıştır. Bir grup profesyonel kasırga takipçisi gerçek zamanlı anları çekmeye çalışırken, biryandan da diğer insanları kurtarmaya çalışacaktır. Ama henüz doğa ana gerçek yüzünü göstermemiştir.

 

Filmin yayınlanan ilk tanıtım fragmanıda karşınızda!

Tüm yorumlar (1)

Avatar
salamanto (Dublör) | 28 Mart 2014, 02:36

Kasırga filmleriyle Twister ile tanıştığımız doğru ama daha sonra o kadar çok 2. sınıf doğal afet filmi gördük ki artık bu tip filmlerin izleyici de pekte heyecan yarattıgını söylemek pek mümkün değil.

Bu filmin ilk fragmanı da doğrusunu söylemek gerekirse filmin kalitesi ile ilgili çokta fazla ipucu vermiyor.

Umarım Twister kalitesinde bir fırtına filmi sonunda izleyebiliriz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz