Sinemalar.com

Justice League'in Yönetmeni Zack Snyder Oldu

Justice League'in Yönetmeni Zack Snyder Oldu
29 Nisan 2014

DC evrenin en büyük kozlarından birisi olan Justice League için ilk resmi anlaşma yapıldı. Marvel'ın Avengers serisiyle iyi bir çıkış yakalaması, DC evreninide harekete geçirdi.

 

The Dark Knight üçlemesi ve Man of Steel'in iyi bir çıkış yakalaması DC evrenindeki süper kahramanları bir araya getirecek olan Justice League içinde kapıyı açmış oldu. Yapımcı firmanın duyurduğu haberle birlikte Man of Steel'in devam filmi olan Batman vs Superman filminin yönetmeni Zack Snyder ile Justice League için anlaşıldığı duyuruldu.

 

Bir çok filme imza atan ünlü yönetmen 300 Spartalı, Watchmen ve Man of Steel filmlerindeki başarılı performansıyla birlikte DC evrenin en önemli filmlerinden birisinede daha imza atabilecek. Bununla birlikte ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın filmde yapımcı olarak yer alabileceği söylentiler arasında dolaşıyor.

Tüm yorumlar (13)

Avatar
selman471 (Amatör) | 6 Ocak 2016, 13:58

DC Comics Justice League Oyuncular ve Kostümü Görsel Efekt Yazık Olsun :(
En İyi Marvel Zekice Filmler Güzeldi

Cevap Yaz
0
0
mustafailhan (Amatör) | 10 Haziran 2015, 11:41

o değilde yazık hep kötüler sonunda yeniliyor. olay bu ...:D

Cevap Yaz
0
0
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 16:27

Adalet Birliği/Adalet Birliğinin Kahramanları
Bu birliğin gayri resmi lideri Süpermen olmak üzere, başta Batman, Martian Manhunter, Yeşil Fener, Flash, Wonder Woman, Zatanna, Green Arrow, Aquaman, Hawkgirl, Black Canary, Kaptan Atom, Atom(Ray Palmer) ve çok daha fazla süper kahramandan oluşmaktadır, ekibin üyeleri zamanla değişmektedir. Bazı kahramanlar ekibe girip çıkmaktadır.Ekip koordinatörlüğünü Martian Manhunter üstlenmektedir. Bir olay meydana geldiğinde genellikle her kahraman kendi kötüsüne yollanır. Ekip dış atmosferde bir uzay üssünde yaşamaktadır. Uzay üssü Batman tarafından yaptırılmıştır. Batman yalnız çalışmayı sevdiği için sadece yarı üye olmuştur. Birlik 7 kişilik as üyeler tarafından yönetilmektedir. Bunlar Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Hawkgirl ve Martian Manhunter.
İki farklı seri vardır birincisi Justice League (JL) ikincisi Justice League Unlimited (JLU) dir ikinci birincinin devamı niteliğini taşır. Seri ilk yazıldığında adı Justice League of America dır fakat daha sonra America çıkarılmıştır.

Cevap Yaz
0
0
emma85 (Amatör) | 28 Temmuz 2014, 21:42

arkadaşlar bu film justice league degil süpermen in devamı

Cevap Yaz
0
0
RobertRobertDeNiro (Dublör) | 10 Haziran 2014, 18:44

Justice League neden V for Vendetta yok ?..

Cevap Yaz
0
0
iBzEzReKt (Dublör) | 18 Ocak 2015, 22:59

Hiç bir zaman V For Vendetta bu ekipte olmamıştır. Onun ayrı bir evreni var.

0
0
RobertRobertDeNiro (Dublör) | 14 Temmuz 2014, 15:36

çünki V for vendetta, DC Comics karakterlerinden biri! ve Justice League olmalı diye düşünüyorum.

0
0
bedirhansarikaya (Amatör) | 26 Haziran 2014, 20:46

Justice League ve v for vendetta ne alaka ?

0
0
Görüşleriniz