Sinemalar.com

Batman vs Superman Filminin İsmi Açıklandı

Batman vs Superman Filminin İsmi Açıklandı
22 Mayıs 2014

Filmin yönetmeni Zack Snyder'in resmi Twitter hesabından filmle ilgili bazı fotoğrafları paylaşmasından sonra, yapımcı firma filmin logosuyla birlikte resmi ismini açıklandı. Man Of Steel filminin devam niteliği taşıdığı Batman vs Superman filminin resmi ismi Batman v Superman: Dawn of Justice olarak belirlendi.

 

Henry Cavill'in Clark Kent/Superman, Ben Affleck'in Bruce Wayne/Batman ve Gal Gadot'un Diana Prince /Wonder Woman karakterlerini canlandıracağı filmde Amy Adams, Laurence Fishburne ve Diane Lane gibi isimler yer alacak. Bu isimlere ek olarak Lex Luthor karakterini canlandıran Jesse Eisenberg, Batman'in yardımcısı Alfred'i canlandıracak olan Jeremy Irons gibi isimlerde filmde yer alacak.

 

Filmin senaryosunu Argo filminin senaryo ekibinde yer alan Chris Terrio yazdı. Batman v Superman: Dawn of Justice filmi 6 Mayıs 2016 yılında vizyona girecek.

Popüler Yorumlar

tgholiqan61 (Amatör) | 22 Mayıs 2014, 21:01

Ya Allah aşkına tamam nolanın eseri mükemmel ama gidin bi bakın dergilere gerçek batman haliyle nolan arasındaki farkı burdaki batman yaşlı olucak tabikide zeki çevik akıllı bir batman görüceksiniz adalet liginin çizgi filminin izleyin filmi anlamak için Baleye dikkat edin oyunculuguna lafım yok fakat gerçek batman uymuyor gerçek batman uzun boylu orta yaşlarda biri ve üstün stratejik zekası var bale ise dövüş sahnelerinde bile çok zayıf kaldı ben affleck tercihi dogrumudur bunu film izliyince görücez fakat fiziken dogru bir şeçim umarım ortaya güzel bir yapıt ortaya cıkar!

0
5
sympion (Amatör) | 22 Mayıs 2014, 13:52

Şu düşünceden artık kurtul be kardeşim

1
5

Tüm yorumlar (30)

Avatar
senakadayif (Amatör) | 28 Haziran 2015, 01:45

Tabiki Ben Affleck gibi iyi bir oyuncu Batmani oynar filmide tek başına goturur. Ama biz Batmani Christian Bale ile sevenlerdeniz✌ Umarım güzel bir film olur da bizde keyifle izleriz.

Cevap Yaz
0
0
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 10:57

2013 yazının bol gişeli hiti Man of Steel'in devamı olacak yapımda bu sefer Superman ve Batman beraber yer alacaklar! Warner Bros. yapımcılığında ve yine Zack Snyder yönetmenliğinde hayata geçirilen projede senaryo yine David S. Goyer'ın kaleminden çıkacak. Henry Cavill'i tekrar Superman olarak izleyeceğimiz filmde kendisine Diane Lane, Laurence Fishburne ve Amy Adams eşlik edecek. Frank Miller'ın 1986 tarihli kitabından Batman ile Superman'ın karşı karşıya geliyor. Filmin senaryosunun da kısmen bu bölümden uyarlanacağı açıklanmıştı.(beyazperde)
Başarılı bir yapım olacak,bekliyoruz.

Cevap Yaz
0
0
sunking06 (Amatör) | 7 Nisan 2015, 03:00

michael rosenbaum lex luthor için biçilmiş bir kafta jesse eisenbergin bu rol için daha genç oldugunu sanıyorum... Sonuç olarak bakalım marvelin 2 tane yenilmezler serisi var justice league için geç atılmış bir adım ama bakalım neler olucak

Cevap Yaz
0
1
Aktino (Figuran) | 30 Eylül 2014, 01:03

Adalet Takımı Superman,Batman, ve WonderWoman'ın yanyana gelmesiyle temelleri atılmış yakında Flash,Arrow ve Green Latern'de katılır...

Cevap Yaz
0
0
fatihcoskun (Amatör) | 26 Eylül 2014, 16:19

bence superman batmanı ezer ve gecer ha merakla beklıyoruz beyaz perdeye gırmesını

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz