Sinemalar.com

Tarantino ile Uma Thurman'ın Aşk Söylentisi Gerçek Oldu

Tarantino ile Uma Thurman'ın Aşk Söylentisi Gerçek Oldu
2 Haziran 2014

Ünlü yönetmen ve gözde oyuncusu hakkındaki aşk söylentileri gerçek oldu.

 

Sinema dünyasının gözde ikilisi Uma Thurman ve Quentin Tarantino hakkındaki aşk söylentileri neredeyse ikili ilk kez beraber çalıştıklarından beri var.

 

İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre ‘Kill Bill’ filminin başrol oyuncusu Uma Thurman ve yönetmen Quentin Tarantino yıllar sonra arkadaşlık ilişkilerini romantizme çevirdi. ‘Gün Batımından Şafağa’, ‘Ucuz Roman’ ve ‘Kill Bill’ gibi önemli filmlerin yönetmeni Tarantino 20 yılı aşan kariyerinde defalarca Uma Thurman ile çalıştı.

 

Tarantino çoğu zaman Uma Thurman'ın ilham perisi olduğunu ifade etti. İkiliye yakın isimler Tarantino'nun yıllardır güzel oyuncuya aşık olduğunu söylüyor.

 

Uma Thurman ise 22 aylık kızı Luyna'nın babası, eski nişanlısı Arpad Busson'dan henüz geçen ay ayrıldı. İkilinin romantik olarak bir araya gelmesi olasılığı hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
yunus_e_akbaba_50 (Amatör) | 2 Haziran 2014, 13:47

Sevgili Sinemalar.com ‘Gün Batımından Şafağa ' filminin yönetmeni Robert Rodriguezdir . :)

Cevap Yaz
0
2
HellBlazer91 (Artist) | 2 Haziran 2014, 16:42

Serinin 2. ve 3.filminde Rodriguez ile Tarantino beraber yönettiler ilk filmdede Tarantino Richard karakterini canlandırdı ondan yazmış olabilirler :D From Dusk Till Dawn: the Series'tede Tarntino yardımcı yönetmenlik yaptı 1 iki bölümde :))

0
3
Görüşleriniz