Sinemalar.com

Nejat İşler'in İki Parmağı Kesildi

Nejat İşler'in İki Parmağı Kesildi
20 Haziran 2014

Vatan Gazetesi'nden Gülşen Yüksel'in haberine göre Nejat İşler'in sağ elinde moraran iki parmağı kesildi

Nejat İşler , 95 günlük yoğun bakım sürecinin ardından geçen Nisan’da taburcu olmuştu. İşler’in sağ el parmaklarında emboli (damar tıkanması) atımına bağlı morarma ve hissizlik meydana gelmişti. Doktorları ünlü oyuncunun parmaklarını kurtarmaya çalışıyordu. 

ÖLÜ DOKU TEMİZLENDİ 

Geçen hafta vücudundaki ödem artışı tehlikeli bulunan İşler, 5 saat süren bir operasyon geçirdi. Sağ el iki parmağına ampütasyon yapıldı. Yani iki parmağı kesildi. Ancak parmağın hangi boğumdan kesildiği belli değil. Diğer üç parmağa ise depritman ve greftleme işlemi uygulandı. İşler’in diğer üç parmağındaki ölü dokular derinlemesine temizlenmiş. Buraya vücudunun başka yerinden alınan cilt dokusuyla yama yapılmış. Bu da üç parmağın kurtulduğu anlamına geliyormuş.

 
Haber Kaynağı radikal.com.tr

Popüler Yorumlar

eski_dede (Figuran) | 20 Haziran 2014, 21:05

Sırf gezide halkın yanında oldu diye eleştirip ettiğini buldu diyen muhafazakar , ezilmeye mecbur zihniyet .. Acıyorum size o sokaklarda Nejat İşler ve onun gibi insanlar olmasa yerlerde sürüneceksinizde o günü sabırsızlıkla bekliyorum , özgürlüğünü teslim etmeye alışmış ezilmeye aciz hüloğcu tayfası sizi .

7
14
eski_dede (Figuran) | 20 Haziran 2014, 22:42

Özgürlük kavramını ne kadar hafife alan bir ülkesiniz anlayamıyorum . Tapeleri ortaya çıktı diye sosyal iletişim araçlarını kapatan bir kişiden bahsediyoruz burada . Atamızın Ankaradaki evi dediğimiz A.O.Ç'yi yerle bir edip yerine saray yaptıran bir kişiden bahsediyorsunuz . 1 kilo kömüre özgürlüğünü satan insanlardan bahsediyoruz burada . Siz böylelerine prim vermeye devam ettikçe daha çok ağlarsınız ama haberiniz yok .. İyi uykular umarım artık bu uykunuzdan uyanıp ülkenize sahip çıkarsınız .

4
9

Tüm yorumlar (20)

Avatar
sinematutkunu35 (Dublör) | 24 Haziran 2014, 20:52

arkadaşlar burayıda siyaset meydanına çevirdiniz yav ordaki neticede insan alkol kullanır sorun onun sorunu sen sadece ALLAH ıslah etsin dersin parmakları içinde acil şifalar dersin biter yani alkol kullanıyorsa hesabını o verecek kimse kimsenin yerine hesap vermiyor herkes eteğindeki taşlardan sorumludur tekrarda geçmiş olsun nejat işlere

Cevap Yaz
0
0
blueblood (Amatör) | 24 Haziran 2014, 18:56

Yazık etti kendine.Allah'ım kolaylık versin doğru yola döndürsün inşallah.Acil şifalar

Cevap Yaz
0
0
AydnKaplan (Amatör) | 24 Haziran 2014, 14:42

tıbbi bir olaydır. kimi insanları üzmüştür, kimilerine oh dedirtmistir. beni üzmüştür, ama başka insanların yaşamını irdeleme hakkını vermez bana. hatta hiç kimseye vermez bu hakkı.

"yorum yapmak sadece dışarıdan izleyenlerin lüksüdür" diye bir replik geçer akıl oyunlarında.

Cevap Yaz
1
2
igloobuksabuk (Amatör) | 24 Haziran 2014, 12:33

iyileş bro güzel filmler yap izleyelim. geçmiş olsun.

artık dikkat eder heralde kendine.

Cevap Yaz
0
0
eski_dede (Figuran) | 23 Haziran 2014, 11:04

Özgürlük kavramını ne kadar hafife alan bir ülkesiniz anlayamıyorum . Tapeleri ortaya çıktı diye Youtube , Twitter kapatan bir kişiden bahsediyoruz burada . Atamızın Ankaradaki evi dediğimiz Atatürk orman çiftliğini yerle bir edip yerine saray yaptıran bir kişiden bahsediyorsunuz . 1 kilo kömüre özgürlüğünü satan insanlardan bahsediyoruz burada . Siz böylelerine prim vermeye devam ettikçe daha çok ağlarsınız ama haberiniz yok .. İyi uykular umarım artık bu uykunuzdan uyanıp ülkenize sahip çıkarsınız .

Cevap Yaz
3
1
Görüşleriniz