Sinemalar.com

Dracula Fatih Sultan Mehmed'e Karşı!

1 Temmuz 2014

Türkiye'de 3 Ekim'de vizyona girecek olan Dracula Başlangıç filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

 

Dracula, gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler'ın hikayesini odaklanarak Drakula'nın ve vampir mitolojisinin köklerine inilen filmde, filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik tecrübesine imza atan Gary Shore gerçekleştirirken, başrollerde Luke Evans, Dominic Cooper ve Sarah Gadon gibi isimler bulunuyor.

 

Filmde Luke Evans'ın canlandırdığı ve tarihte III. Vlad (Dracula) olarak bilinen karakterini canlandırırken, Dominic Cooper ise II. Mehmed yani Fatih Sultan Mehmed karakterini canlandıracak. Tarihle ilgili olarak daha fazla bilgi vermeden, çünkü spoiler verebiliriz, sizi fragmanla baş başa bırakıyoruz.

 

 

Popüler Yorumlar

ottomansince (Profesyonel) | 31 Temmuz 2014, 23:23

Böyle saçma filmleri beğenen yeni nesil yetmeler var ,onlarda bizim yorumları beğenmeyenler çürük nesil yani bozuk nesillll, istisnalarda var tabi onlar üzerine alınmasınlar aile terbiyesi almış olanlara sözüm yok.resmen filmde Osmanlıyı kötülemeye çalışmışlar rezillik aferin yeni yetmeler siz bu filmlere alkış tutun çöp nesil yorum filanda yazmayın buralara cahillik kokuyor resmen

6
16
AydnKaplan (Amatör) | 1 Temmuz 2014, 19:51

elçiler ve tüccarlar dahil, her yakaladığını kazığa oturtan ruh hastası ve sapık bir voyvodanın tek başına osmanlı ordusunu dağıtan muhteşem bir kahraman olarak anlatılacağı gerzek film. bunu milliyetçilik ya da osmanlı aşkı ile söylemiyorum, ikisiyle de alakam yok ama vlad tepeş ney lan?! osmanlı'ya karşı savaşan hiç onurlu, gururlu adam kalmadı mı da psikopat bir herifi kahraman yapmaya karar verdiniz? ha bunu ciddiye alıp ülke olarak ayaklanır mıyız diye düşünmüyor da değilim. "ecdadımızı tek başına dağıtan dracula'yı kınıyorum. kimse türkiye'nin sabrını sınamaya kalkmasın!" bu film konu itibariyle ne kadar gerzekse, bu filmi ciddiye almak da aynı derecede gerzeklik olur.

1
10

Tüm yorumlar (28)

Avatar
berkayyllmaz (Amatör) | 30 Ocak 2015, 00:56

Çok saçma bir filmdi. Yani ellerinde olsa tarihi değiştirirler..

Cevap Yaz
0
0
berkayorucu (Amatör) | 2 Aralık 2014, 16:54

Ancak biz Türkleri böyle saçma sapan doğaüstü olaylarla yenerler. Aciz herifler

Cevap Yaz
0
1
AslideBree (Dublör) | 10 Kasım 2014, 19:19

hiç tarih bilmiyeni bile kandıramıycakları bir film olmus,gise yapsın dıye ne etceklerini sasırmıslar...

Cevap Yaz
0
0
goknur_erol (Amatör) | 28 Ekim 2014, 17:54

dünyanin en gerzekçe filmi sevdiğim draculadan soğuttunuz dangalaklar ya üç kuruşluk tarih bilgisiyle film yapılırsa anca bu kadar olur

Cevap Yaz
0
3
korayexplosive (Amatör) | 23 Ekim 2014, 18:27

rezalet nasıl olurda mehmedi böyle bir psikopat katilin elinden öldüğü bir film çekerler. vlad nedir ? yazıklar olsun!

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz