Sinemalar.com

İlker Ayrık'ın Yöneteceği Film Merakla Bekleniyor

İlker Ayrık'ın Yöneteceği Film Merakla Bekleniyor
17 Temmuz 2014

Ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, Balıkesir’de çekeceği ’Yapışık İkizler’ filmi ile dev oyuncu kadrosunu bir araya getirecek. Ayrık’ın ilk yönetmenlik deneyimini yaşayacağı film Balıkesir’in Edremit ve Havran ilçelerinde çekilecek.

 

Balıkesirli oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, memleketinde gişe rekorları kırmaya aday bir film çekmek için hazırlıklara başladı. Önümüzdeki ay çekimlerine başlanması planlanan ’Yapışık İkizler’ adlı filmde ilk yönetmenlik deneyimini yaşayacak olan oyuncu Ayrık, film için dev bir kadro ile anlaştı. Aralarında Halil Sezai, İvana Sert, Hayko Cepkin, Suzan Kardeş gibi ünlü isimlerin yer alacağı komedi filminde aynı kıza aşık olan ikiz kardeşlerin hikayesi anlatılacak. Balıkesir’in Edremit ve Havran ilçelerinde çekilecek olan film için Ayrık’ın büyük heyecan duyduğu ve memleketi olan Balıkesir’i tanıtmak için büyük bir kadroyu bir araya getirmeyi düşündüğü kaydedildi.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TAM DESTEK

 

Pazar akşamı ekibi ile birlikte memleketi Balıkesir’e gelen Ayrık, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un Danışmanı İsmail Özkan, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Balıkesir’in tanıtımında büyük rol oynayacak film ile ilgili bilgiler veren Ayrık, tam destek gördü. Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un çekilecek film ile ilgili tam yetki verdiği İsmail Özkan, ünlü şovmene başarılar diledi.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, çekilecek film ile ilgili olarak, "Biz ilk olarak kendi değerlerimize destek vereceğiz. İlker Ayrık gibi beyefendi bir kardeşimize destek olmaktan mutluluk duyarız" dedi. 

Tüm yorumlar (12)

Avatar
sadik_ilguy (Amatör) | 20 Temmuz 2014, 07:09

her kes dalında yarışmalı filmin olacağını sanmıyorum.

Cevap Yaz
0
0
salamanto (Dublör) | 20 Temmuz 2014, 00:33

Bir de bu işi kıvırırsa YOK ARTIK dedirtecektir.

Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz yapabiliyorsa İlker Ayrık neden olmasın, diye düşünmeden edemiyor insan.

Cevap Yaz
1
1
onurhaneker (Artist) | 20 Temmuz 2014, 03:23

:D:D doğru bu komik adam yapar zorlansada yardımcı yönetmenlerle ve birazda eğitim aldıysa tmmdırç.

0
1
CrazyJoe (Figuran) | 19 Temmuz 2014, 09:07

Bence kariyerinin hatasını yapmak üzere, Geniş aile idi, Cakallarla Dans olsun ismini duyurmuştu, sunuculuğu da bence gayet iyiydi, daha yeni yeni bi kaç filmde oynadı diye yönetmenliğe girişmesi istediği kadroyu kursun pek iyi olmayacaktır gibime geliyor

Cevap Yaz
0
2
mevirik (Dublör) | 18 Temmuz 2014, 23:19

bende şener şen-haluk bilginer falan var zannettim

Cevap Yaz
0
0
K.Lazarus (Dublör) | 18 Temmuz 2014, 22:37

Mahsun a özenmiş :p

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz