Sinemalar.com

Sharon Stone: O sahnede yönetmen beni kandırdı!

17 Temmuz 2014

ABD'li oyuncu Sharon Stone, 22 yıl aradan sonra Basic Instinct/Temel İçgüdü filmindeki meşhur sahnesi hakkında itirafta bulundu.

 

ABD ’li oyuncu Sharon Stone, bu hafta içinde verdiği bir söyleşide, Basic Instinct/Temel İçgüdü filmindeki meşhur sahnesi hakkında itirafta bulundu. 22 yıl sonra gelen itiraf oyuncunun hayranlarını şaşırttı. 

 

Yönetmenliği Paul Verhoeven tarafından yapılan filmin ünlü sahnesi hakkında konuşan Stone, yönetmenin kendisine ihanet ettiğini açıkladı. “Sorgulama sahnesinin erotik olacağını bilmiyordum” diyen yıldız oyuncu, “Verhoeven benden kamerada gözüktüğü için beyaz külotumu çıkarmamı istedi ve bana bir yerimin gözükmeyeceğine dair söz verdi. Haftalar sonra çekimler bitti ve Cannes’a gitmeden önce filmi izledik. Sahneyi gördüğümde büyük şok yaşadım. Ayağa kalktım ve ona tokat attım” sözleriyle yaşadıklarını anlattı. 

 

Filmdeki sahneyle dünya çapında üne kavuşan Stone, “Beni şok eden onun ihanetiydi. Eğer ben yönetmen olsaydım, yine bu sahneyi kullanırdım. Ancak, beni uyarması gerekirdi. Bu saygısızlıktı” dedi. (Le Figaro)

Haber Kaynağı radikal.com.tr

Popüler Yorumlar

MrDreamer (Figuran) | 17 Temmuz 2014, 19:51

hadi ordan filmdeki diğer sahnelerdede michael douglas üstüne yanlışlıkla düştü yönetmende sen görmeden kameraya aldı dime

0
14
CrazyJoe (Figuran) | 17 Temmuz 2014, 20:35

Bu kadar alçalma bari.. İstesen o zaman da dava açabilirdin yönetmene, tabi böyle bir olay olmuş olsaydı.. Olayın üstünden yıllar geçmiş, acaba insanlar beni unuttu mu denemesi bu.

0
10

Tüm yorumlar (11)

Avatar
Prisoners28 (Figuran) | 13 Ekim 2014, 02:10

Neyse ne malı gösterdin parayı götürdün olay bu açıklama yapmana gerek yoktu

Cevap Yaz
0
0
Suleyman00 (Dublör) | 30 Eylül 2014, 21:24

onca yıl bekledikten sonramı aklına geldi bu açıklamayı yapma o zaman parayı alınca niye konuşmamış madem 22 yıl nerdeydi aklı

Cevap Yaz
0
0
apesman (Amatör) | 21 Ağustos 2014, 23:14

hikaye doğru çünkü ilk defa anlatmıyor ama neden şimdi orasını bilemicem

Cevap Yaz
0
0
birdy1907 (Jön) | 19 Temmuz 2014, 02:04

Herkes olumsuz görüş bildirmiş ama,bence söyledikleri doğru olabilir.Bu sahneden dolayı kızdım demiyor,bu sahneyi kullanacağını yönetmeden söylemediği için kızmış.Neden şimdi konuşmuşa gelince bilemem tabi gündeme gelmek içinde olabilir fakat bu konuyu açıklığa kavuşturması iyi olmuş kanımca.Son olarak sinema tarihinde bu tür şeyler mevcut.İki örnek verebilirim.Mesela Postacı Kapıyı İki Kere Çalar'da Jack Nicholson ile JesicaLange'ın sahnesi ile Paris'te Son Tango'daki Marlon Brando ve Romy Schneider'ın sahnesi.

Cevap Yaz
0
2
Ertgrul78 (Figuran) | 18 Temmuz 2014, 20:12

nerden aklına geldi ki bunca zaman sonra.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz