Sinemalar.com

Megan Fox, Ninja Kaplumbağalar’ı Eleştirenlere Küfür Etti

5 Ağustos 2014

Amerika'da bu haftasonu vizyona girecek olan Ninja Kaplumbağalar'ın Los Angeles'daki galasında ilginç bir olay gerçekleşti.

 

Michael Bay'in yapımcılığını üstlendiği ve Jonathan Liebesman'ın kamera arkasında yer aldığı filmin Los Angeles'ta ilk gösterimi yapıldı. Gösteriminin ardından olumlu tepkiler almamasıyla birlikte filmin güzel yıldızı Megan Fox'dan ilginç bir açıklama geldi.

 

Megan Fox; “Transformers 4′ün elde ettiği gişe hasılatına bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. İnsanlar siz ne derseniz deyin sinemaya gidecek ve filmi çok sevecekler. Eğer filmi beğenmediyseniz s..tirip gidebilirsiniz” şekilndeki yaptığı açıklamayla birlikte herkesi şok etti.

 

Her ne kadar bu zamana kadar çektiği filmlerle ağır eleştirilere maruz kalan güzel oyuncu, aynı eleştirilerle tekrardan yüzleşicek olması böyle bir tepki vermesine neden olmuş olabilir.

Popüler Yorumlar

themanwhowasnthere (Amatör) | 5 Ağustos 2014, 14:18

İyi yapmış hatun. :) Böyle mıy mıy eleştiren tiplere içten içe herkes aynısını söylüyor. Dışa vurmuş hoşta olmuş. :)

5
14
CrazyJoe (Figuran) | 5 Ağustos 2014, 13:38

Megan Fox benim gözümde bir oyuncu değildi, bu hareketiyle de gösterdi bunu. Gitsin modellik yapsın, makyajla felan da olsa güzelliği var o sektöre adım atsın. Ama bir noktada da haklı ki insanlar kim ne derse desin bu açıklamadan sonra bile maalesef o filme gidecekler...

8
11

Tüm yorumlar (20)

Avatar
mehmetkursun64 (Dublör) | 28 Ekim 2014, 10:56

Kötü eleştiri gizli hayranlıktır megan'cım :P ;)

Cevap Yaz
0
0
LBS4ever (Amatör) | 27 Eylül 2014, 21:02

iyi yapmış valla :D

Cevap Yaz
1
0
hseyin_ozsoyler (Amatör) | 8 Eylül 2014, 22:41

Bu kızmı yeteneksiz ? kıskanıyor olmayasınız :D

Cevap Yaz
1
0
Love is Love (Amatör) | 8 Eylül 2014, 17:25

iyi ytapmış qnq..

Cevap Yaz
1
0
Cha0sBreaker (Dublör) | 2 Eylül 2014, 05:24

Belki üst düzey bir oyunculuğu olmayabilir ama öyle sen oyuncu olma falan tarz şeyler gördüğümde hele ki makyaj güzeli vs. yorumlar bariz hasetlik ve kıskançlık duygusu seziyorum bu tür konuşmalarda.Kedi ciğer olayına dönüyo sonra mevzu ve beni gülmek tutuyor böyle yorumları görünce.Arkadaş herşey ortada güzellik desen güzellik,fizik desen fizik ee ilerde oyunculuğunun başarısıda artar bu kadar basit.Sanki herkes anasının karnından Johnny Deep,Leonardo DiCaprio,Jason Statham gibi oyuncu olarak çıkıyo :) Neyse asıl mevzuya dönersek bana kalırsa gayet samimi ve dürüstçe yaklaşmış.Görüyoruz sürekli her filmin altına olumsuz yazanlar herkesden önce gidiyolar filmi izlemeye,beğenmediysen bas eksiyi diğer çıkıcak serilerinide izleme geç ama yok illaki boş muhabbet yapacak insanoğlu işte anlamak güç..

Cevap Yaz
3
4
Görüşleriniz