Sinemalar.com

Sinemalar.com'dan Stormtrooper Bobble Head Ödüllü Yarışma!

26 Kasım 2014

Star Wars'un 7. filmi The Force Awakens'ın vizyona girmesine 1 yıl kaldı... Sinemalar.com olarak bu merakla beklenen filmi beklerken sizlere çok özel bir hediyemiz var! Aşağıdaki sorumuza doğru yanıt veren 1 takipçimiz, Star Wars Stormtrooper Bobble Head'i kazanacak.

ÖNEMLİ NOT: Buraya veya Facebook gönderisine yorum olarak girilen yanıtlar yarışmaya alınmayacaktır. Sadece Sinemalar.com resmi Facebook hesabına özel mesaj olarak gönderilen yorumlar arasından talihli kullanıcımız belirlenecektir. Doğru yanıtlarınızı bugün (Çarşamba) saat 18.30'a kadar özel mesajla bize iletebilirsiniz.

İŞTE SORUMUZ:

Star Wars serisinin 1977 ve 1980'de çekilen ilk iki filminde özel efekt danışmanı olarak çalışan, özellikle yukarıdaki İlk Death Star'ın unutulmaz patlama anı gibi patlama efektlerinde büyük emeği geçmiş ve geçtiğimiz yaz aylarında hayatını kaybetmiş Amerikalı Oscar ödüllü görsel efekt uzmanının adı nedir?

Yanıtlarınızı bekliyoruz!!

Tüm yorumlar (4)

Avatar
lutfubeyaz (Amatör) | 3 Aralık 2014, 15:41

cevap Joe Viskocil

Cevap Yaz
0
0
byzblt (Amatör) | 28 Kasım 2014, 20:07

Sinemalar.com bu yarışma konusunda beni hayal kırıklığına uğrattı. Yarışma çarşamba günü oldu ve perşembe günü saat 13.17 de kazanan açıklandı. Benim mesajım perşembe günü saat 13.35de okunmuş çarşamba günü attığım halde ve doğru cevabı verdiğim halde nasıl oluyor da çekilişe dahil edilmiyorum. Kazanan neye göre belirlendi çok merak ettim.

Cevap Yaz
0
0
umut666 (Dublör) | 28 Kasım 2014, 15:21

bu sitenin artık haber kalitei çok düşmüş eskiden en güncel şeyleri ilk burdan öğrenirdik şimdi herkezin diinde lan konulara bie hakim deillerörnek jurrasic park 4 ün frgmnı çıkmış ama bunun la ilgili bi haber bile ypmamışsınız yazık bukdar kaliteli ir sitenin kalitesini düşürmeyin ne emeklerle geldiniz bu noktaya ... şimdi ise

Cevap Yaz
0
2
byzblt (Amatör) | 27 Kasım 2014, 13:01

sorunun cevabı kim? birde ne zaman açıklanacak :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz