'Magnum' Geri Dönüyor!

22.10.2017 16:43
'Magnum' Geri Dönüyor!

Ünlü oyuncu Tom Selleck'in Hawaii'de yaşayan özel dedektif Thomas Magnum'u canlandırdığı ve 1980-1988 yılları arasında ekranlara damga vuran Magnum P.I. dizisi yeniden çevriliyor. 

CBS'te yayınlanacak olan yeni seride Thomas Magnum karakterini bu sefer kimin oynayacağı henüz belli değil. Şu an 72 yaşında olan Tom Selleck, yıllar süren bu dizideki rolüyle hafızalara kazınmıştı. Yeni versiyon, daha önce Hawaii Five-0 ve MacGyver gibi yeniden çevrim projelerini yürüten Peter Lenkov tarafından hazırlanıyor. Senaryoyu da Peter Lenkov ve Eric Guggenheim üstleniyor. 

Orjinal dizideki ana karakterler yeni seride de yer alacak. Ancak ekip bu sefer dört erkekten değil, üç erkek bir kadından oluşacak. Orijinal dizide John Hillerman'ın canlandırdığı Higgins karakteri, yeni dizide Juliet Higgins olarak karşımıza çıkacak. 

Magnum P.I., Afganistan'dan dönen eski denizci Thomas Magnum'un hikayesini ele alacak. Magnum, orduda kazandığı becerileri, yeni hayatında özel dedektiflik alanında kullanacak. Eski asker arkadaşları Theodore 'TC' Calvin ve Orville 'Rick' Wright'la eski MI6 ajanı Juliet Higgins'in yardımlarıyla kimsenin çözemediği davaların ardından kalkmaya çalışacaklar.

Dizinin yeni versiyonunun oyuncu kadrosu ve yayın tarihi de önümüzdeki haftalarda kesinleşecek.