Sinemalar.com

Tom Hardy'li Venom'un Çekimlerinde İlk Gün!

Tom Hardy'li Venom'un Çekimlerinde İlk Gün!
24 Ekim 2017

Başrolünde ünlü aktör Tom Hardy’nin yer alacağı Sony Pictures filmi Venom’un çekimleri başladı. 

Çizgi romanlarda ilk kez görüldüğü 1988’den bu yana Örümcek Adam’ın en büyük düşmanlarından birisi olan Venom karakterinin film çekimine nihayet başlandı. İçinde Örümcek Adam’ın olmayacağı yapımın beyaz perdede nasıl karşılık bulacağı merak edilse de Marvel hayranları büyük bir beklenti içinde.

Venom’un resmi hesaplarından bugün yayınlanan ilk set fotoğrafında Tom Hardy ve ekip arkadaşları görülüyor. Yönetmenliğini Ruben Fleischer’ın yaptığı filmde, Venom (Eddie Brock) karakterini Tom Hardy canlandıracak. Michelle Williams ve Riz Ahmed’in de rol alacağı filmde aktris Jenny Slate de bir bilim insanını oynayacak. 

Yapımcılığını Amy Pascal, Avi Arad ve Matt Tolmach’ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Scott Rosenberg (Jumanji), Jeff Pinkner (The Dark Tower) ve Kelly Marcel (50 Shades of Grey) yazdı. 

Venom, Marvel Comics dünyasında sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen, organik kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlı olarak yansıtılıyor. En çok Eddie Brock ile göründüğü için bu karakterle özdeşleştiriliyor.

Sony, daha önce filmde Örümcek Adam’ın olmayacağını resmi olarak açıklamıştı. Merakla beklenen yapım, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.

Haber Kaynağı Deadline

Tüm yorumlar (4)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 14 Aralık 2017, 19:32

Merakla bekliyoruz. Tom Hardy ve Venom diyince insanın hayal gücü dur durak bilmiyor açıkçası. Somut olarak da güzel bir yapım izlemeyi umuyoruz.

Cevap Yaz
0
0
marvelsever (Dublör) | 26 Ekim 2017, 17:11

Hardy'nin Venom olacağı her aklıma geldiğinde kafamda kutlama yapıyorum, ayrıca Venom'a ayrı bir dünya açmaları da ayrı bir güzellik...Umarım sözlerinde dururlar ve Spider-man'siz bir film izleriz, eğer olursa şaşırmam ama film amacını kaybeder.Şu solo filmi çıkartın, sonra nereye bağlıyorsanız bağlayın abi, az da çizgi romanlara uysanız falan.Merakla bekliyorum...

Cevap Yaz
0
1
ludumestsuper (Amatör) | 25 Ekim 2017, 11:43

X man siz Wolverine , Batmansiz Joker , Örümcek Adamsız da Venom olmaz arkadaşlar ...

Cevap Yaz
0
0
deckard (Artist) | 24 Ekim 2017, 21:58

O yönetmenle fiyasko kesin.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz