‘Glass’ Filminden Samuel L. Jackson’lı İlk Görsel

08.11.2017 21:21
‘Glass’ Filminden Samuel L. Jackson’lı İlk Görsel

Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ın Unbreakable (2000) ve Split (2016) yapımlarının devam halkası olan Glass filminin setinden usta aktör Samuel L. Jackson’ın görüldüğü bir fotoğraf sızdı. 

Çekimlerine Pennsylvania eyaletinde, kapalı bir akıl hastanesinde devam edilen filmin setine kimse yaklaştırılmıyor. 1912’de inşa edilip 2010 yılına kadar hizmet veren Allentown Eyalet Hastanesi, yaklaşık bir asır boyunca binlerce akıl hastasına tedavi imkanı sunması ve ev sahipliği yapmasıyla ünlü. 7 yıldır koridorları bomboş olan gizemli bina, şu sıralar Glass ekibini ve oyuncularını ağırlıyor. 

Büyük ilgi gören Split filmindeki oyunculuğu ile dikkat çeken aktör James McAvoy’u yine 'çok kişilikli' Kevin Wendell Crumb karakteriyle göreceğiz. Bruce Willis de süper güçleri olan güvenlik görevlisi David Dunn rolüne geri dönecek. 

Filmde Samuel L.Jackson’ın hayat verdiği Elijah Price (Mr. Glass)’ı ise iki erkeğin sırlarını bilen bir orkestratör olarak bulacağız. Glass, 18 Ocak 2019’da sinemaseverlerle buluşacak.