Sinemalar.com

Spawn efsanesi geri dönüyor!

Spawn efsanesi geri dönüyor!
25 Kasım 2017

Çizgi roman dünyasının ünlü ismi Todd McFarlane’ın kült eseri Spawn, 20 yıl aradan sonra yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor.

Fantastik – korku serisi Spawn’ın Kanadalı yazarı 56 yaşındaki Todd McFarlane, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir röportajda, filmin çekimlerine 2018’in ilk aylarında New York’ta başlanacağı haberini verdi. 

Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenecek olan McFarlane, büyük ilgi gören çizgi romanlardaki hikayenin aslına uyacaklarını belirtti. Henüz oyuncu kadrosunun netleşmediğini kaydeden usta yazar, daha önce yaptığı bir açıklamada, New York Polis Departmanı’nın ‘manyak’ cinayet masası dedektifi Twitch Williams rolünde Leonardo DiCaprio’yu görmek istediğini söylemişti. 

Anti-kahraman olarak karşımıza çıkan Spawn, Todd McFarlane tarafından ilk kez 1992 yılında çizildi. CIA için çalışırken partneri tarafından öldürülen AI Simmons karakterinin ruhunun cehenneme gidişi, şeytanla anlaşma yapması ve dünyaya Spawn olarak geri dönüşünün anlatıldığı fantastik hikaye, dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip. 

Yönetmenliğini Mark A.Z. Dippé’nin yaptığı 1997 yapımı ilk Spawn filminde Al Simmons/Spawn rolünü Michael Jai White oynamıştı.  

 
Haber Kaynağı Screen Rant

Tüm yorumlar (2)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 14 Aralık 2017, 18:49

Sen de gel reis, cümbüş var beyaz perdede. Bakalım nasıl bir film izleyeceğiz.

Cevap Yaz
0
0
ibutun (Dublör) | 25 Kasım 2017, 13:57

Doksanlarda çıkan filmi çok başarılıydı... Hatta ben böyle bir filmin gelmesini uzun zamandır bekliyordum... Çok güzel bir haber

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz