Sinemalar.com

Bruce Willis’li ‘Death Wish’ güçlü kadrosuyla yolda!

3 Ocak 2018

Son yıllarda bazı kalitesiz filmlerde de rol aldığı için kariyerini nereye götürdüğü pek anlaşılamayan Bruce Willis, bu sefer iddialı bir yapımın başrolünde karşımıza çıkacak. 

1974 yapımı Death Wish filmini günümüze yeniden uyarlayan usta yönetmen Eli Roth, MGM’in yapımcılığında dikkat çekici bir aksiyon filmi vaat ediyor. Oyuncu kadrosunda Willis’in yanısıra Vincent D'Onofrio, Elisabeth Shue, Dean Norris, Kimberly Elise isimleri de öne çıkıyor. 

Death Wish filminde ailesiyle mutlu bir hayat süren ve başarılı bir cerrah olan Paul Kersey’in (Bruce Willis), banliyödeki evine bir çetenin saldırması ile değişen hayatı, mesleğinin avantajlarını kullanıp bir ölüm makinesine dönüşmesi, yaşamını yitiren eşinin ve komaya giren kızının intikamını alma çabası anlatılıyor.  

'Aileni korumak için ne kadar ileri giderdin?' mesajıyla yeni bir afişi yayınlanan film (aşağıda), ülkemizde 16 Mart 2018’de sinemaseverlerle buluşacak.

Haber Kaynağı Deadline

Tüm yorumlar (2)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 4 Ocak 2018, 00:40

Ben o kadar da iddialı bir film olduğu kanısında değilim. Bruce Willis görünce haberin detayına inmekten kendimi alamadım ama hayal kırıklığa da beraberinde geldi açıkçası. Konu açısından bile heyecan uyandırmayan, muhtemelen film sonunda da böyle düşüneceğim (umarım yanılırım) bir film olacağa benziyor.

Cevap Yaz
0
0
kemerlee (Jön) | 3 Ocak 2018, 22:40

Fragmandan da anlaşılacağı gibi ucuz adalet dağıttığı, çok abartılı, kötü bir film geliyor. 1974 tarihli Charles Bronsonlu ilk film bir başyapıttı sonrasında gelen 4 devam filmi işin suyunu çıkarsa da orjinali özeldir. Daha ilk filmden Bruce abimiz cıvıtmış görünüyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz