Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Obi-Wan Kenobi’yi yine oynamak istiyor!

Obi-Wan Kenobi’yi yine oynamak istiyor!
8 Ocak 2018

Star Wars (Yıldız Savaşları) filmlerinde ikonik karakter Obi-Wan Kenobi’nin genç halini canlandıran ve adeta rolüyle özdeşleşen aktör Ewan McGregor, çekilmesi planlanan yeni filmde yer almak istediğini söyledi. 

Obi-Wan Kenobi’yi temel alan spin-off (yan hikaye) projesinin çekimlerine 2019 yılının Ocak ayında başlanacağı belirtiliyor. Lucasfilm’in merakla beklenen bu Star Wars filminin yönetmenlik koltuğuna özellikle 2000 yapımı Billy Elliot’tan hatırlayacağımız Stephen Daldry’nin oturacağı iddia ediliyor.

ABD’de bir gazeteye konuşan 46 yaşındaki İskoç oyuncu, Star Wars: The Last Jedi filmini çok sevdiğini ve artık Yıldız Savaşları evrenine geri dönmeyi istediğini anlattı. Gregor, “Yeni projeyle ilgili çok şey konuşuluyor. Yine Obi-Wan’ı oynamayı çok isterim. Ancak filmle ilgili sizden daha fazla şey bilmiyorum. The Last Jedi’ı Noel tatilinde izledim. Çok çok güzeldi, filmi sevdim” dedi. 

Usta oyuncu, Jedi Kenobi’ye 1999 – 2005 tarihleri arasındaki üçlemede hayat vermişti. Yapımcılığını Tracey Seaward’ın üstleneceği solo Obi-Wan Kenobi filminin vizyon tarihinin ise 2020’yi bulabileceği söyleniyor.

Haber Kaynağı Los Angeles Times

Tüm yorumlar (2)

Avatar
vascodaGama (Dublör) | 14 Ocak 2018, 02:17

BAŞKA BİR İHTİMAL Mİ VAR???? BEN YENİ ÇEKİLECEK HAN SOLO'YU DAHİ HARRISON FORD'UN CANLANDIRMASINDAN VE YAŞ FARKINDAN HİÇBİR RAHATSIZLIK DUYMAZKEN, EWAN'IN HALA GENÇ VE NEFİS İYİ GÖRÜNDÜĞÜNÜ HESABA KATTIĞIMIZDA BAŞKA BİR İHTİMAL DÜŞÜNEMİYORUM.

Cevap Yaz
0
0
deckard (Artist) | 10 Ocak 2018, 17:13

Ewan birazda gençler oynayıp para kazansın.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz