Sinemalar.com

AROG mu, MURO mu?

AROG mu, MURO mu?
27 Ekim 2008

Yeni sezona hızlı başlayan Türk filmlerinin gişelerdeki hakimiyeti, 5 Aralık’ta gösterime girecek “AROG” ve Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmleri ile devam edecek.

Cem Yılmazın merakla beklenen yeni kahkaha bombası “AROG” ve “Kurtlar Vadisi” dizisinde “Muro” karakterinin yakaladığı ilgiyi sinemada da değerlendirmek isteyen Mustafa Üstündağ’ın başrolde oynadığı “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine”, kahkaha ve seyirci garantili projeler olarak şimdiden gündemi meşgul ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde devrimci jargonu ve yardımcısı Çeto’yla girdiği tartışmalarla tanınan ve “Nalet olsun içimdeki insan sevgisine” repliğini dilimize pelesenk eden Muro’nun maceralarını anlatan "Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filminin yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz üstleniyor.

2004 yılında vizyona giren ve izleyici rekorları kıran “G.O.R.A.”nın devamı niteliğindeki “AROG”da ise,“G.O.R.A.”da tanıştığımız Arif karakterinin Taş Devri’ndeki maceralarını izleyeceğiz.

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz’ın yanı sıra, Ozan Güven, Özkan Uğur, Nil Karaibrahimgil, Zafer Algöz, Özge Özberk ve Hasan Kaçan gibi ünlü isimler de yer alıyor.

5 Aralık’ta gösterime girecek her iki filmin de gişede iş yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (120)

Avatar
RationaListGirL (Efsane) | 28 Ekim 2011, 16:44

AROG

Cevap Yaz
0
0
TheCollector35 (Amatör) | 15 Haziran 2011, 19:36

Sinemada bu iki filme üst üste girmiştim.İkiside çok iyi değildi ama emek olarak arog diyorum.

Cevap Yaz
0
0
AhmetKozan (Jön) | 23 Şubat 2011, 20:39

Tabiki AROG.
Muro sönük kaldı. AROG ile yarışamaz :)

Cevap Yaz
0
0
EGK (Jön) | 17 Temmuz 2010, 16:17

ikiside birbirinden berbat ama arog muroyu az farkla sallar sanırm yoksa ikiside vasat

Cevap Yaz
0
0
esingunes (Jön) | 1 Temmuz 2010, 21:40

 bence her ikiside güzel deildi valla.:( :S ben beğenmedim

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz