Sinemalar.com

‘Recep İvedik 6’ ve ‘Celal ile Ceren 2’ yolda!

‘Recep İvedik 6’ ve ‘Celal ile Ceren 2’ yolda!
19 Şubat 2018

Komedyen Şahan Gökbakar, sinemalarda gişe rekorları kıran Recep İvedik serisinin 6. filmi ve 'Celal ile Ceren 2' üzerinde çalışmalara başladığını söyledi. 

Şahan Gökbakar ve yönetmen kardeşi Togan Gökbakar, önceki gün Kayhan filminin galası için İzmir’de yer alan bir AVM’de sinemaseverlerle buluştu. Kayhan tiplemesine yönelik tepkiler hakkında konuşan 37 yaşındaki komedyen, şunları söyledi: 

“Çok seven de var, hiç sevmeyen de. Herkesi aynı anda mutlu etmek mümkün değil. Filmimizden, kalitesinden, içeriğinden, esprilerinden son derece memnunuz. Filmlerimle hırslar üzerinden bağlar kurmuyorum. İnsanların da bunun bir iş olduğunu ama hayatımı yönetmediğini bilmelerini istiyorum. Bu filmde 13 yaş sınırı var. Karakter daha Amerikanvari, farklı bir kafa.”

Gökbakar, sıradaki projelerinin sorulması üzerine, “Ara vermeden yeni projeler için çalışmaya başladık. Recep İvedik 6 ve Celal ile Ceren 2 üzerinde yoğunlaşıyoruz” cevabını verdi. 

Kayhan karakterinin Recep İvedik ile kıyaslanmasına ilişkin de konuşan Gökbakar, “Bu film Recep İvedik’le mukayese edilemez. Yaptığımız farklı filmlerle kendimizi sınıyoruz. Bizim için antrenman gibi oluyor. Sadece Recep İvedik yapan biri olmak istemiyorum. Değişik şeyler denemekten kimseye zarar gelmez” ifadelerini kullandı.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
kisakizan55 (Dublör) | 19 Şubat 2018, 21:27

"değişik şeyler denemek istiyorum" derken. bu sefer de hangi kaba ve +13 lük konuşmalar sarfeden bir tiple çıkıcan acaba. değiştirdiği tek şey karakterin görünüşü yoksa senaryo aynı mantık, ergen işi. gidenlerde zaten ergen. tek isteğim +18 ibaresi gelse de gişen düşse.

Cevap Yaz
0
0
credor (Profesyonel) | 19 Şubat 2018, 20:47

bu röopartaj kayhan filminden daha komik olmuş kayhan bildiğimiz dişlek recep ivedik nesi farklı kaliteden bahsetmiş birde değişik şeyler denemek istiyorum deyip ivedik 6 ve celal ile ceren 2 nin geleceğini söylemeside ayrı komedi

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz