Netflix’in süper kahraman filmi için Keanu Reeves'in adı geçiyor

07.03.2018 13:45
Netflix’in süper kahraman filmi için Keanu Reeves'in adı geçiyor

Karizmatik bir tetikçiyi oynadığı John Wick serisiyle hayranlarının başını döndüren aktör Keanu Reeves, şu sıralarda kanun infazcısı bir süper kahraman rolü için Netflix ile görüşmelerini sürdürüyor. 

Marvel TV ile Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders ve The Punisher gibi dizi projelerini hayata geçiren Netflix, son yıllarda oldukça popüler olan benzer bir içeriği beyaz perdeye de getirmeye hazırlanıyor. 

‘Past Midnight’ adlı filmin yapımcılığını Captain America ve Avengers: Infinity War’a imza atan Anthony ve Joe Russo kardeşler üstleniyor. Yönetmenlik koltuğuna Dope’tan hatırlayacağımız Rick Famuyiwa’nın oturacağı, senaryoyu ise TJ Fixman’ın kaleme aldığı belirtiliyor. 

53 yaşındaki Reeves’in başrolde yer almasının planlandığı filmin detayları şimdilik gizli tutuluyor. Yeni bir tür süper kahraman hikayesi olacağı söyleniyor. Past Midnight'ın me zaman izleyicilerin karşısına çıkacağı da henüz açıklanmadı. Reeves’in merakla beklenen John Wick: Chapter 3 filmi ise 17 Mayıs 2019’da gösterime girecek.