Sinemalar.com

Star Wars'tan Boba Fett Filmi Geliyor!

Star Wars'tan Boba Fett Filmi Geliyor!
25 Mayıs 2018

Star Wars sevenlere müjde! Disney ve Lucasfilm hız kesmeden yeni filmler çekmeye devam ediyor. Star Wars evreninden Boba Fett kendi hikayesiyle film olmaya hazırlanıyor.

Disney, Logan'ın yönetmeni James Mangold'la birlikte ödül avcısı Boba Fett'in filmi üzerinde çalışıyor. Henüz ismi belli olmayan film, stüdyonun hikayeleri olarak çıkarılan Star Wars Anthology serisinin bir parçası olacak. İlk antoloji filmi 2016 tarihli Rouge One: A Star Wars Story'ydi. Serinin ikinci filmi olan Alden Ehrenreich'ın genç Han Solo'yu canlandırdığı Solo: A Star Wars Story ise vizyona bugün itibariyle girmiş bulunuyor.

Boba Fett seriye ilk kez Star Wars: The Empire Strikes Back filmiyle giriş yapmıştı. 1983 yapımı Star Wars: Return of the Jedi filmiyle paralı asker olarak tekrar karşımıza çıktı. Jeremy Bulloch iki filmde de Boba Fett'i canlandırdı. Yeni Boba Fett'in kim olacağıysa henüz kesinleşmedi.

Disney ve Lucasfilm geçtiğimiz Ağustos ayında Stephen Daldry'nin yöneteceği bir Obi-Wan Kenobi spinoff'u üzerinde de anlaştıklarını duyurmuştu. Bu filmin detaylarının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
birdy1907 (Jön) | 8 Haziran 2018, 07:24

Disney bir de kötü karakter Dart Maul'un filmini çekerse çok mutluluk verici olur.Karizmatik ve kabiliyetli bir kötü karakter olarak STAR WARS BÖLÜM 1 GİZLİ TEHLİKE filminde karşımıza çıktı ve hemen o filmde öldü.Ama öncesiyle ilgili bir film yapılabir ki animasyonunda onunla ilgili bölümler vardı.Ayrıca Kont Douku'nun karanlık tarafa nasıl ve neden geçtiğini ve Jedi iken nasıl biri olduğunu gösteren filmler yapılsa iyi olur diye düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
Cool71 (Profesyonel) | 27 Mayıs 2018, 16:20

Disney buldu altın yumurtlayan tavuğu elinden gelse 3 ayda bir Star Wars filmi çekecek

Cevap Yaz
0
0
Cool71 (Profesyonel) | 9 Haziran 2018, 17:29

Az ama öz film çekilmeli Star Wars serisinin bir ağırlığı var Disney olaya ticari bakıyor ve buda kaliteyi düşürüyor

0
0
birdy1907 (Jön) | 8 Haziran 2018, 07:27

Doğru da bu kötü bir şey değil ki.Adı üstünde ve de filmlerde de görüldüğü gibi orası ayrı bir evren ve buradan çok hikaye çıkar.Önemli olan bunu yerinde,doğru ve güzel bir şekilde değerlendirmek.O yüzden Disney'i ayıplamak yerine takdir etmek gerekir diye düşünüyorum.

0
0
Görüşleriniz