Sinemalar.com

Zack Snyder The Fountainhead'i Filme Çekiyor

Zack Snyder The Fountainhead'i Filme Çekiyor
29 Mayıs 2018

Batman v Superman: Dawn Of Justice filminin yönetmeni Zack Snyder, bir sonraki filminin Ayn Rand'in The Fountainhead kitabının uyarlaması olacağını açıkladı. 


The Fountainhead, Ayn Rand'in bireyciliğin kolektivizmden üstün olduğunu konu alan 1943 tarihli romanı. Roman modern estetik anlayışı çağdaşları tarafından kabul görmeyen mimar Howard Roark'ın hikayesini anlatıyor. Bu ilginç konuyu filme aktarmak isteyen Snyder'in bir sonraki projesinin "The Last Photograph" olacağı söyleniyordu. 

 

Ünlü yönetmen daha önce DC evreninden Man of Steel, Batman v Superman gibi filmleri çekti. Çekmekte olduğu son filmi Justice League'i kızının trajik intiharı nedeniyle Joss Whedon'a devretmişti ancak film DC sinematik evrenindeki en düşük hasılat getiren film oldu. Snyder son dönemde ise çekmekte olduğu filmleri sosyal medyadan duyurmaya başladı. Yönetmen yakın zamanda planladığı beş filmlik DC uyarlamasının muhteşem ve duygusal olacağını duyurmuştu.

Haber Kaynağı CBR

Tüm yorumlar (1)

Avatar
aeryes (Amatör) | 29 Mayıs 2018, 17:20

abi adama kızamıyorsunki adam sonuna kadar haklı okadar büyük umutla beklediğim filmi joss sıçtı batırdı okadar gönderme BvS deki boşa gitti bide bu adam şimdi Dc filmi çekmeye devam edecekmi yani sadece JL yimi bıraktı yoksa Dc evreninimi anlamadım

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz