Gary Oldman ve Jessica Alba 'Killers Anonymous'un Kadrosuna Katıldı

11.07.2018 15:11
Gary Oldman ve Jessica Alba 'Killers Anonymous'un Kadrosuna Katıldı

Kısa süre önce En Karanlık Saat ile Oscar kazanan Gary Oldman ve yakında ekranlarımızda olacak L.A.’s Finest dizisinin yıldızı Jessica Alba, Goldfinch Studios'un yeni filmi Killers Anonymous'da yer alacaklar.

 

Oyuncular arasında Tommy Flanagan, Sam Hazeldine, Rhyon Nicole Brown, MyAnna Buring, Tim McInnerny, Michael Socha, Elizabeth Morris, Elliot James Langridge ve Isabelle Allen bulunuyor. Filmin çekimleri Londra'da başladı. Let's Be Evil filminin yönetmeni Martin Owen; Elizabeth Morris ve Seth Johnson'ın birlikte yazdığı senaryoyu filme uyarlayacak. Doug Urbanski, Jonathan Willis ve Phil McKenzie ise filmin yürütücü yapımcılığını üstleniyorlar.

 

Açıklamaya göre, film bizimkinin altında yer alan bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu dünyada her yaşama karşılık bir ölüm ve her insanı dürten bir ses var: Başka bir hayatın ateşini söndürmemizi söyleyen karanlık ses! Bir caddede yürürken omzuna çarptığınız bir yabancıya nazikçe gülümseyebilirsiniz ve bu yabancının siz son nefesinizi verirken, kanlar içinde tepenizde dikildiğini hayal ettiğinden haberiniz bile olmaz. Bu insanlar için bir yer var. Hepsi öldürüldü, hepsi sadece öldürmeyi düşündü. Bazıları bunu durdurmak istiyor, bazıları konuşmak, bazıları da sadece dinlemek istiyor. Yapımcı Williams, film hakkında "Kült bir klasik olma potansiyeli taşıyan bir şey yarattık." açıklamasını yaptı. Filmin vizyon tarihinin ne zaman olacağına ilişkin bir duyuru henüz gelmedi.