Müzisyen Nick Jonas STX'in ‘UglyDolls’ Filminin Seslendirme Kadrosuna Katıldı

30.08.2018 21:57
Müzisyen Nick Jonas STX'in ‘UglyDolls’ Filminin Seslendirme Kadrosuna Katıldı

Jonas Brothers üyelerinden Nick Jonas STX’in yaklaşan animasyon filmi “UglyDolls”da seslendirme yaptı ve film için orijinal bir şarkı kaydetti. Jonas seslendirme kadrosunda Kelly Clarkson ve Pitbull ile birlikte yer alıyor.


Jonas son olarak Dwayne Johnson ve Kevin Hart'ın başrollerinde yer aldığı Sony fimi Jumanji: Welcome to the Jungle adlı komedi filminde yer almıştı. Ayrıca bağımsız dram filmi Goat'ta da James Franco ile birlikte çalıştı. STXfilms'in başkanı Adam Fogelson, “Nick Jonas sadece yetenekli bir müzisyen değil, aynı zamanda dünya çapında milyonlarca tutkulu hayran tarafından sevilen başarılı bir aktör.” dedi. “Son birkaç yıl içinde Nick, yapamayacağı fazla bir şey olmadığını kanıtladı ve bu büyüleyici ve eğlenceli filmde Kelly ile Pitbull'a katılması bizi çok mutlu ediyor.

 

STX ilk olarak 2015 senesinde UglyDolls animasyonunu duyurmuştu. Film için oyuncak şirketi Pretty Ugly LLC'yle bir anlaşma yapılmıştı. UglyDolls oyuncakları çirkinlik sıfatını olumluya çevirme amacını güdüyor ve Wage, Babo, Ice-Bat ve Wedgehead gibi karakterler içeriyor. Jonas filmle ilgili olarak “UglyDolls, izleyicilere kabullenmenin ve kendini sevmenin önemini hatırlatıyor ve bu sektöre çok genç yaşta giren bir kişi olarak, bu platformu kullanmarak başkalarına ilham veren hikayeler anlatmanın önemini anlayabiliyorum. Kelly Clarkson ve Pitbull'la çalışacak olmayı çok seviyorum ve işe başlamak için sabırsızlanıyorum.” açıklamasını yaptı.

 

Pitbull Mart ayında kadroya katıldı ve Clarkson'ın katılımı da Temmuz ayında duyuruldu. STXfilms, 10 Mayıs 2019'da UglyDolls'u vizyona sokacak. Premium yayın hizmeti Hulu da UglyDolls için bir animasyon dizisi siparişi verdi.